Microsoft 365 Business Standard

Zarządzaj firmą tak, jak chcesz!

Korzystaj z aplikacji, które Ci w tym pomogą!

W dobie dynamicznych zmian, nowych form pracy i rosnących wymagań w zakresie bezpieczeństwa, Microsoft dostarcza narzędzia, które umożliwiają efektywne i bezpieczne funkcjonowanie w każdych warunkach.

Microsoft 365 Business Standard to kompleksowe rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób pracy w firmie, łącząc narzędzia biurowe, komunikacyjne i zabezpieczeń w jedno spójne środowisko. Dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom, ten pakiet dostarcza nie tylko dostępu do premium wersji aplikacji, ale także innowacyjnych funkcji, które zwiększają efektywność pracy zespołowej.

Każda subskrypcja Microsoft 365 Business Standard otwiera drzwi do najnowszych wersji aplikacji, takich jak Word, Excel, PowerPoint, i Outlook. Ponadto, otrzymujesz również programy Publisher, Access i dostęp do SharePoint Online, co daje szeroki zakres możliwości do tworzenia, edycji i udostępniania treści.

Największym atutem jest dostęp do Microsoft Teams, narzędzia wspierającego efektywną współpracę. Planuj spotkania, komunikuj się, organizuj konferencje, udostępniaj pliki - to wszystko w jednym miejscu, wspierając dynamiczną interakcję zespołową.

Microsoft 365 Business Standard to także usługi dostosowane specjalnie do potrzeb małych i średnich firm. Microsoft Bookings ułatwia planowanie spotkań, a Exchange Online zapewnia płynną synchronizację działań na wszystkich platformach.

Subskrypcja Microsoft 365 Business Standard umożliwia także skuteczną komunikację w zespole. Organizuj spotkania, dziel się prezentacjami, oraz uzyskuj dostęp do udostępnionych plików, zarówno z wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi użytkownikami. Z Microsoft 365 Business Standard, praca zespołowa staje się łatwiejsza, a firma gotowa na nowoczesne wyzwania biznesowe. Odkryj, jak każdy dzień może być dniem pełnym potencjału dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu.

Zwiększaj Efektywność z Microsoft Office

MS M365 Bus Standard Retail Polish Subscription P8 EuroZone 1 License Medialess 1 Year (PL)

  • Produkt fizyczny, zapewniający stalą dostępność usług
  • Kompleksowe zabezpieczenia przez wyrafinowanymi cyberzagrożeniami
  • Łatwa konfiguracja

MS ESD Microsoft 365 Business Standard Retail 1YR

  • Cyfrowa wersja produktu, w postaci automatycznego kodu otrzymywanego na maila
  • Wygoda zakupu bez wychodzenia z domu
  • Szybkość rozpoczęcia użytku - kilka minut po zamówieniu
  • Zawsze pod ręką