BEGIN:VCALENDAR PRODID:-//Microsoft Corporation//Outlook 16.0 MIMEDIR//EN VERSION:2.0 METHOD:REQUEST X-MS-OLK-FORCEINSPECTOROPEN:TRUE BEGIN:VTIMEZONE TZID:Central European Standard Time BEGIN:STANDARD DTSTART:16011028T030000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=10 TZOFFSETFROM:+0200 TZOFFSETTO:+0100 END:STANDARD BEGIN:DAYLIGHT DTSTART:16010325T020000 RRULE:FREQ=YEARLY;BYDAY=-1SU;BYMONTH=3 TZOFFSETFROM:+0100 TZOFFSETTO:+0200 END:DAYLIGHT END:VTIMEZONE BEGIN:VEVENT ATTENDEE;CN="Huk, Pawel";RSVP=TRUE:mailto:pawel.huk@hp.com ATTENDEE;CN="Maciej Kozłowski";RSVP=TRUE:mailto:Maciej.Kozlowski@also.com ATTENDEE;CN="Justyna Dynarzewska";RSVP=TRUE:mailto:j.dynarzewska@tomascon.c om.pl ATTENDEE;CN="Rosa, Lukasz";RSVP=TRUE:mailto:lukasz.rosa@hp.com ATTENDEE;CN="Artur Rosa";RSVP=TRUE:mailto:Artur.Rosa@also.com ATTENDEE;CN="Izabela Żytecka";RSVP=TRUE:mailto:Izabela.Zytecka@also.com ATTENDEE;CN="Krzysztof Męczkowski";RSVP=TRUE:mailto:Krzysztof.Meczkowski@a lso.com CLASS:PUBLIC CREATED:20201022T095805Z DESCRIPTION: \n\n__________________________________________________________ ______________________ \n\nDołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Tea ms \n\nDowiedz się więcej o aplikacji Teams | Opcje spotkania \n\n____________________________________________________________________ ____________ \n\n \n\n DTEND;TZID="Central European Standard Time":20201104T120000 DTSTAMP:20201022T095711Z DTSTART;TZID="Central European Standard Time":20201104T100000 LAST-MODIFIED:20201022T095805Z LOCATION:Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams ORGANIZER;CN="Krzysztof Karwat":mailto:Krzysztof.Karwat@also.com PRIORITY:5 SEQUENCE:0 SUMMARY;LANGUAGE=pl:ALSO& HP Inc. - Portfolio i narzędzia wyszukiwania w świecie drukarek HP TRANSP:OPAQUE UID:040000008200E00074C5B7101A82E00800000000201FC8496AA8D601000000000000000 0100000001468242D3F56ED4FA02C519091CD5C45 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:

&n bsp\;

_______________ _________________________________________________________________ < o:p>

D owiedz się więcej o aplikacji Teams | Opcje spotkania

_____ __________________________________________________________________________ _

 \;

X-MICROSOFT-CDO-BUSYSTATUS:BUSY X-MICROSOFT-CDO-IMPORTANCE:1 X-MICROSOFT-DISALLOW-COUNTER:FALSE X-MS-OLK-APPTSEQTIME:20201022T095711Z X-MS-OLK-AUTOFILLLOCATION:FALSE X-MS-OLK-CONFTYPE:0 BEGIN:VALARM TRIGGER:-PT15M ACTION:DISPLAY DESCRIPTION:Reminder END:VALARM END:VEVENT END:VCALENDAR