1. Back

2016.19.12 - Mārupe

ALSO sadarbojas ar Ways, lai vienkāršotu dokumentu darbplūsmu

ALSO pievieno Cloud Marketplace zviedru Ways SharePoint bāzēto dokumentu pārvaldības sistēmu MetaShare, kas piedāvā ALSO tālākpārdevējiem jaunu rīku, tādējādi nodrošinot uzņēmumiem, kas lieto Office 365, piekļuvi SharePoint piedāvātajām iespējām un iespējojot kopējo darbplūsmu.

Ways pēdējo divu gadu laikā ir izstrādājis MetaShare Online versiju, kas tiek pozicionēta kā Office 365 / SharePoint papildus risinājums ar mērķi palīdzēt uzņēmumiem strukturizēt, pilnveidot un vienkāršot dokumentu darbplūsmu, tādējādi veicinot sadarbību. Lai gan MetaShare tika palaists tirgū 2010.gadā ar mērķi nodrošināt lielos uzņēmumus ar licences risinājumiem, 2016.gadā tas nāca klajā ar elastīgu, zemu ikmēneša izmaksu risinājumu dažāda lieluma uzņēmumiem.

“Ātrā tempā piedāvājot pakalpojumus, kas nodrošina Office 365 investīcijai pievienoto vērtību, mūsu klienti var optimizēt izmaksas, savukārt, lietotāji saņem papildus funkcijas jau esošo pakalpojumu ietvaros. MetaShare piedāvā modernu un vienkārši lietojamu dokumentu pārvaldības sistēmu, kas uzlabo SharePoint Online funkcionalitāti, atvieglojot lietotājiem ikdienas darbu,” saka Torlakurs Torgeirsons (Thorlakur Thorgeirsson), ALSO Cloud ISV menedžeris.

“Mēs ticam, ka MetaShare atklās SharePoint dokumentu pārvaldības iespējas, kā arī nodrošinās pievienoto vērtību tālākpārdevēju tirdzniecības un atbalsta aktivitātēm. Ņemot vērā to, ka daudzus klientus un galalietotājus satrauc mūsdienīgu arhīvu sarežģītības pakāpe, MetaShare ir izveidots tā, lai darbs un sadarbība ar visa veida dokumentiem kļūtu vienkāršāka un nebūtu tik laikietilpīga. Līdz ar Office 365 attīstību, kā arī pateicoties mūsu partnerībai ar ALSO, MetaShare turpinās iekarot Eiropas un globālos tirgus,” saka Pers Rolders (Per Rolder), Ways rīkotājdirektors un partneris.

Lai saņemtu papildu informāciju un piekļūtu ALSO Cloud Marketplace, apmeklējiet: www.alsocloud.lv

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com