1. Atpakaļ

2016.22.12 - Mārupe

ALSO pievieno Triple A’s MyWindow® ALSO Cloud Marketplace

Dutch SharePoint un mākoņa speciālists Triple A palaiž MyWindow®, vienotās pierakstīšanās (SSO) platformu, kas padara darbu daudz efektīgāku, vieglāku un daudz izbaudāmāku. Pielīdzinot viedtālruņa skārienjūtīgā ekrāna vienkāršību, MyWindow® izmanto vietnes uz jebkuras iekārtas, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi serveriem, datiem un aplikācijām, ieskaitot tiešās palaišanas iespējas.

“Mēs esam priecīgi paplašināt ALSO Cloud Marketplace, iekļaujot MyWindow®, darbvirsmas risinājumu ar vienkāršu vienkāršās pierakstīšanās piekļuvi serveriem, datiem un aplikācijām. Mēs skatāmies vēl tālāk uz mūsu sadarbību ar Triple A, lai padarītu MyWindow pieejamu mūsu klientiem,” stāsta Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Cloud ISV vadītājs.

“Apvienojot MyWindow® un ALSO Marketplace, mēs iegūstam Programmatūras Kā Pakalpojums (AAAS) ievadu mūsu jaunajā galvenajā piegādes modelī klientiem,” pauž Twan Deibel, Triple A ģenerāldirektors.

Lietotājs ieņem centrālo vietu

Lai nodrošinātu profesionālus lietotājus ar to pašu pieredzi, kādai viņi ir pieraduši savos viedtālruņos, Triple A ir izstrādājies vienkāršu pierakstīšanās platformu MyWindow®. Tas ļauj nodrošināt elastīgu tiešsaistes sistēmu tiešsaistes darba vidē jebkurā iekārtā, kas ir pilnībā bāzēta uz lietotāju preferencēm. Vietnes uz ekrāna nodrošina ātru un vienkāršu piekļuvi failiem, e-pastiem, kalendāram, uzdevumiem, formām, darbplūsmām un aplikācijām, kā dokumenta un satura vadības sistēmas. Citas vietnes atspoguļo noderīgu informāciju, piem., nelasītās e-pasta vēstules, dienas kārtības punktus un uzdevumus.

Trīs kategorijas

Informācija MyWindow® ir sadalīta trīs loģiskās kategorijās: kompānijas informācija, uz pozīciju orientēta informācija un personīgā informācija. Katrai kategorijai ir sākuma ekrāns tās krāsās. Sabiedrības informācija satur aplikācijas un vietnes, kas ir svarīgas ikvienam organizācijā. Uz pozīciju orientēta informācija parāda vietnes, kas ir svarīgas pozīcijai vai departamentam. Personīgo informāciju var sakārtot pēc lietotāja preferencēm.

Viegli pārvietoties, 100% atsaucīgs

Triple A tirgus izpēte rāda, ka MyWindow®, ko vada Azure, apmierina tālākpārdevēju vajadzības un piedāvā jaunas iespējas. Vietnes ar ikonām vieglai pārejai un saturs, kas ir individuāli piemērots lietotājam, grupām vai pat visam departamentam, padara MyWindow® par lielisku rīku. Citi rīki iekļauj platformas struktūras, reaģēšanu un piekļuvi daudzfunkcionālai sistēmai vai kombinācijām, kā vienotais kalendārs. MyWindow® strādā nemanāmi ar mākoņa bāzētiem risinājumiem, iekļaujot Office 365, Azure un On-premise SharePoint.

MyWindow® ir jau pieejama ALSO Cloud Marketplace.

For further information and access to the ALSO Cloud Marketplace, please visit: www.also.cloud .

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com