1. Atpakaļ

2016.15.12 - Mārupe

ALSO paplašina savu Cloud Marketplace ar DocuSign

ALSO paplašina savu Cloud Marketplace ar DocuSign piedāvājot Digitālo transakciju pārvaldi un eSignature mākoņa pakalpojumus. ALSO ieviesīs šos plaši izmantotos mākoņu pakalpojumus visa veida līgumu noslēgšanai pilnībā digitāli, ar šķietami neredzamu, automātisku piegādi. Vienlaicīgi ALSO arī pieņems DocuSign iekšējai izmantošanai.

DocuSign maina to, kā uzņēmumu darbojas, digitalizējot papīra darbus, iedvesmojot ikvienu noslēgt darījumus jebkurā laikā, jebkurā vietā, ar jebkuru iekārtu, protams. Ar DocuSign, jebkura veida organizācijas, industrijas un ģeogrāfija var izslēgt grūtības, izmaksas un sarežģītību, ko ietver drukāšana, faksu nosūtīšana, skenēšana un ilgstošais darbs ar papīru dokumentiem, vai noslēgtu darījumu. DocuSign ir ātrākais, vieglākais un uzticamākais veids, kā padarīt ikvienu vienošanos 100 % digitālu, lai liktu dzīvei un uzņēmumam virzīties uz priekšu.

“Jebkura lieluma uzņēmumi saskaras ar izaicinājumu – padarīt jau iebūvēto vēl efektīgāku, nodrošināt un piedāvāt izmērāmus digitālā paraksta risinājumus. Ar globāliem standartiem DTM un eSignature DocuSign, šie uzņēmumi gūst vairāk no pilnībā automātiskiem pakalpojumiem bez kompromisiem drošības un datu suverenitātes vai atbilstības jomās. Šis piedāvājums palīdz mūsu kanālu partneriem būt pirmajiem, kas var piedāvāt pilnīgus un šķietami neredzamus parakstu risinājumus saviem klientiem,” stāsta Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding AG CEO.

“DocuSign tiek izmantots vairāk nekā 250 000 uzņēmumos un vairāk nekā 100 miljoniem lietotāju 188 valstīs, lai pabeigtu gandrīz vienu miljonu transakciju katru dienu. Nekļūdīga dokumentu parakstīšana ātrā laikā paātrina aprites laiku, kā rezultātā tiek palīdzēts uzņēmumiem gūt ienākumus daudz ātrāk, nodrošinot labāko klientu pieredzi. Mēs esam priecīgi uzņemt ALSO DocuSign Global Trust Network, lai paplašinātu DTM iespējas daudz vairāk organizācijām visā Eiropā caur to vadošajiem B2B tirdzniecības vietām un kanālu partneriem,” stāsta

Mark Register, DocuSign biznesa attīstības un kanālu SVP.

DocuSign automātiski saņem un atjauno informāciju esošajās uzņēmumu sistēmās, lai izslēgtu manuālu datu atkārtotu pielāgošanu un ar to saistītās kļūdas. Galu galā, tiek ierobežotas apstrādes izmaksas, samazinot laiku, ko darbinieku pavada, sagatavojot, nosūtot, izsekojot, saskaņojot un apstrādājot dokumentus tā, lai viņi var pavadīt vairāk laika tam, kas ir svarīgāks: klientiem un viņu panākumiem.

DocuSign pakalpojumi ir jau pieejami visās ALSO valstīs 2016. gada decembrī.

Sīkāka informācija un pieeja ALSO Cloud Marketplace ir pieejama, apmeklējot: www.alsocloud.lv

Tiešā saite preses relīzei: http://www.also.com/goto/20161215en

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com