1. Atpakaļ

2016.22.12 - Mārupe

Microsoft Azure CSP svin vienu gadu ALSO Cloud Marketplace

Microsoft Azure CSP svin viena gada jubileju tās sekmīgai partnerībai ar ALSO, sniedzot pilnībā automatizētu mākoņu pakalpojuma apgādes, tarifikācijas, patēriņa mērījumu un abonēšanas vadību ALSO kanāla partneriem. Dramatiski samazinot slēptās IT vides izmaksas, partnerība starp ALSO un Microsoft Azure CSP palīdz tālākpārdevējiem nodrošināt dziļāku klientu iesaisti un lielāku ienesību.

Microsoft Azure ir Microsoft publiskā mākoņa datorizēta platforma, kas ļauj mūsu lietotājiem ņemt un izvēlēties no analītikas, uzglabāšanas un tīkla pakalpojumiem, lai attīstītu un izmērītu jaunas aplikācijas vai palaist esošās aplikācijas mākonī. ALSO Cloud Marketplace ir pārveidojis veidu, kurā Microsoft Azure mākoņa pakalpojums tiek iegūts un uzturēts, nodrošinot tālākpārdevēju ar platformu, kurā ir apvienots lielas peļņas pakalpojumu piedāvājums ar Microsoft mākoņa produktiem.

“Uzņēmumi pasaulē saskaras ar milzīgu digitalizācijas vilni. Tam ir nepieciešama jauna pieeja IT un jauna pieeja IT patēriņam. Šajā strauji pieaugošajā kontekstā ir kritiski digitalizēt uzņēmumu procesus. Sarunā ar mūsu partneriem mēs saprotam, ka viena no mūsu galvenajām vērtībām attiecībā uz mūsu partneriem ir nodrošināt risinājumu, kas padara šo digitalizāciju mazāk sāpīgu un izmaksās efektīgāku,” stāsta Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding AG CEO.

“Maksā – par – patērēto patēriņa modeļiem ir jābūt caurspīdīgiem, efektīviem un mazāku saskari. Mūsu uzņēmumiem Microsoft Azure CSP pārņemšana ALSO Cloud Marketplace ir bijusi īsta spēles maiņa. Pateicoties ALSO spožajam automātiskajam nodrošinājumam, mūsu pārdošanas komanda var parūpēties par ieviešanu mūsu tehniķu vietā. Un ar iestrādātu tarifikāciju, mēs varam izvairīties no novecojušiem un dārgi pārvaldāmiem uzdevumiem,” stāsta Stefan Zenkel, aConTech CEO.

Sīkāka informācija un piekļuve ALSO Cloud Marketplace pieejama, apmeklējot www.alsocloud.lv

Kontakti

Kontakti presei

Manuela Rost-Hein
+49 2921 990
press@also.com