1. Back

2016.17.11 - Mārupe

ALSO apvieno spēkus ar Mimecast kibernoturības uzlabošanai.

ALSO pievieno Mimecast pakalpojumus Cloud Marketplace, tādējādi nodrošinot saviem tālākpārdevējiem jaunu rīku, kas palīdz uzņēmumiem, kuri pāriet uz Office 365, aizsargāt savus e-pastu kontus. Tāpat Mimecast drošības funkcijas aizsargā uzņēmumus no jaunākās paaudzes krāpniecības metodēm: pikšķerēšanas jeb personas datu izmānīšanas mēģinājumiem, CEO krāpšanas jeb biznesa e-pasta kompromitēšanas, kā arī šifrējošo izspiedējvīrusu uzbrukumiem. Mimecast piedāvā aizsardzību pret konkrētiem draudiem, stiprina datu integritāti un nodrošina ārkārtas atkopšanu Microsoft infrastruktūras pakalpojumu pārtrauces gadījumā.

“Pievienojot Office 365 drošības paketi ALSO Cloud Marketplace platformai, mēs turpinām nodrošināt pievienoto vērtību, atbilstoši mūsu arvien pieaugošās klientu bāzes vajadzībām. Mimecast piedāvātā visaptverošā aizsardzība ir lielisks piemērs tam, kā gūt labumu no viena pārdevēja iesaistīšanas biznesā, un mēs esam priecīgi redzēt Mimecast kā mūsu partneri,” stāsta Torlakurs Torgeirsons (Thorlakur Thorgeirsson), ALSO Cloud ISV vadītājs.

“Arvien pieaugošais Office 365 lietotāju skaits paver lieliskas iespējas IT risinājumu nodrošinātājiem, jo uzņēmumiem ir nepieciešams gan padoms, gan atbalsts jaunās platformas ieviešanā. Daudzus mūsu klientus uztrauc ar drošību saistīti jautājumi, sarežģītas arhivēšanas prasības, kā arī pieaugošie dīkstāves riski. Mūsu partnerība ar ALSO sekmēs Mimecast darbības paplašināšanos Eiropas tirgos, piedāvājot ar e-pastu drošību, nepārtrauktību un arhivēšanu saistītus pakalpojumus,” stāsta Lizete Sens (Lisette Sens), Mimecast Eiropas partneru direktore.

Mimecast pakalpojumi jau ir pieejami ALSO Cloud Marketplace.

Sīkāka informācija un piekļuve ALSO Cloud Marketplace : https://www.also.cloud.

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com