1. Back

2016.11.11 - Mārupe

ALSO pievieno 24SevenOffice ERP ALSO Cloud Marketplace

ALSO un 24SevenOffice ir apvienojuši spēkus, lai piedāvātu Eiropas pirmo Cloud uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) sistēmu strauji augošajā ALSO Cloud Marketplace. 24SevenOffice nodrošina darbību ar jaudīgu programmnodrošinājumu, kā arī uz pakalpojumiem vērstu ERP sistēmu, kas ietver pilnībā integrētus rīkus klientu attiecību vadībai, grāmatvedībai, projektu vadībai, laika reģistrācijai, izdevumiem un ziņošanai.

Sistēma ir 100% bāzēta uz mākoni, kas ļauj klientiem nemanāmi strādāt uz datora, planšetes vai mobilajā telefonā – neskatoties uz to, vai darbinieks ir birojā vai kustībā. Sistēma ir izmērāma un balstīta uz vienkāršu cenu modeli, nodrošinot uzņēmumiem paredzamas izmaksas un pilna apmēra elastību.

“Sadarbojoties ar 24SevenOffice, mēs būsim digitālās revolūcijas vadītāji uzņēmēju vidū. Strādājot kopā, mēs lūkojamies uz priekšu, lai nodrošinātu pasaules klases pieredzi, kas dod iespēju mūsu partneriem attīstīt savas biznesa iespējas,” stāsta Torlakus Torgeirsons (Thorlakur Thorgeirsson), ALSO Cloud ISV vadītājs.

“Tā kā 24SevenOffice ir investējis atvērtā API, ALSO tālākpārdevēji var piedāvāt uzņēmumu resursu plānošanas (ERP) sistēmu, kas apvienojas ar citām sistēmām par daudz zemākām izmaksām, salīdzinājumā ar tradicionālajām programmām. Uzņēmuma resursu plānošana ir ikviena biznesa pamatkodols un ERP programmnodrošinājuma piegādātājam ir milzīga ietekme uz vispārīgo klientu IT vidē. Pievienojot 24SevenOffice Cloud Marketplace, mēs nodrošinām ALSO tālākpārdevējus ar jaunām iespējām pārdošanā un klientu dzīves ciklā,” stāsta Stole risa (Ståle Risa), 24SevenOffice COO.

Sīkāku informāciju un piekļuvi ALSO Cloud Marketplace var saņemt, apmeklējot http://www.also.cloud .

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com