1. Atpakaļ

2016.3.11 - Mārupe

ALSO ievieš Workplace as a Service (WaaS) pakalpojumu visā Eiropā.

ALSO piedāvā partneriem iespēju ērti izveidot drošu biroja IT vidi par labi caurskatāmu un paredzamu ikmēneša maksu.

Tagad Workplace-as-a-Service pieejams ALSO partneriem visā Eiropā. Šis koncepts ir ideāls risinājums maziem un vidējiem uzņēmējiem ar dažādām IT vajadzībām: IT ierīces, programmatūra, licences, pakalpojumi, finansējums un apkalpošana, viss apvienots vienā piedāvājumā. WaaS piedāvā viegli ieviešamus, elastīgus un vienkāršotus IT pakalpojumus, ar skaidru ikmēneša samaksu vienā rēķinā, kas tiek vadīts speciāli izveidotā platformā ALSO Cloud Marketplace.

“Mēs vēlamies nodrošināt pasaules līmeņa pieredzi un jaunas biznesa iespējas mūsu partneru tīklam. Ar WaaS, mūsu partneri spēs nodrošināt savus klientus ar drošu un viegli ieviešamu IT risinājumu. Tas dos viņiem iespēju vairāk koncentrēties uz sadarbību ar klientiem, partneru pamatbiznesu – nevis uz rutīnas procesiem. Visi pakalpojumi ir pieejami pēc pirmā pieprasījuma,” saka Niko Peltoranta (Niko Peltoranta), ALSO Patēriņa biznesa vadītājs Eiropā.

WaaS piedāvā plašu ALSO fizisko un digitālo noliktavu katalogu klāstu, tai skaitā arī atbalstu. ALSO Cloud Marketplace nodrošina platformu un automatizāciju, kas padara iespējamu, gan pasūtīšanu, gan rēķinu izrakstīšanu, kā arī aktīvu, dzīvescikla un licenču pārvaldību.

Markus Rieks (Marcus Rieck), Aluzo IT GmbH izpilddirektors, partneris Heidelbergā, bija viens no pirmajiem partneriem Vācijā, kas piedāvā WaaS. Viņš stāsta: “Būtībā, nav svarīgi, vai klientam ir viens vai piecdesmit darbinieki; WaaS piedāvājums viegli izmērāmā veidā apmierina klientu būtiskās IT vajadzības par fiksētu ikmēneša maksu un bez sākotnējiem ieguldījumiem. Tagad no pakalpojuma kataloga es varu izveidot funkcionālu un drošu IT biroja vidi dažās minūtēs un tad pievienot savu pakalpojumus un pievienoto vērtību šim komplektam.”

WaaS būs pieejams 15 ALSO valstīs jau 2016. gada beigās, un pirmās piegādes jau notikušas Vācijā, radot jaunas iespējas desmitiem tūkstošu partneru. Arī Somija, Latvija Zviedrija, Dānija, Nīderlande un Francija ir jau sagatavojušas savus piedāvājumus partneriem.

Tālāku informāciju un piekļuvi ALSO Cloud Marketplace varat iegūt, apmeklējot: www.also.cloud.

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com