1. Atpakaļ

2016.2.11 - Mārupe

ALSO paplašina ALSO Cloud Marketplace pakalpojumu klāstu ar Regify.

ALSO paplašina ALSO Cloud Marketplace pakalpojumu klāstu ar Regify – ekspertiem par drošiem digitāliem saziņas risinājumiem. No šī brīža platformā ir pieejami divi Regify mākoņpakalpojumi drošai saziņai un sadarbībai – rīki „regibox“ (uzticama datu glabātuve mākonī) un „regimail“ (uzticams elektroniskais pasts).

Izmantojot „regibox“, kas ir droša alternatīva līdz šim zināmajai Dropbox glabātuvei, lietotāji var šifrēt konfidenciālus dokumentus un droši ar tiem apmainīties savā starpā. Turklāt – atšķirībā no daudzām citām datu glabātuvēm mākonī – risinājuma piedāvātājs nevienā brīdī nevar piekļūt šifrētajiem datiem. „regibox“ dati tiek automātiski sinhronizēti serverī, kā rezultātā lietotājs var tieši strādāt datņu sistēmā, lieki neveicot to lejupielādi. „regimail“ ir uzticams elektroniskā pasta pakalpojums, kas ar “end-to-end encryption“ jeb galšifrēšanas metodes palīdzību nodrošina visaugstāko drošības līmeni. Sūtīšanas procesā ir iesaistīts dienests, kas anonīmi dokumentē visas transakcijas, kā arī izprotami tās reģistrē saskaņā ar normatīvajiem aktiem. Šādā veidā sūtījuma saņēmējam tiek garantēts dokumentu un ziņu īstums.

„Mēs esam gandarīti, ka platformā ALSO Cloud Marketplace mums ir pievienojies Regify – viens no vadošajiem drošu saziņas un sadarbības risinājumu piedāvātājiem“, teic Aleksis Partanens [Aleksi Partanen], ALSO Holding AG vecākais viceprezidents digitālo pakalpojumu jautājumos.

„ALSO ir vadošais individuālu programmatūras pakalpojumu (SaaS) izplatītājs. Pievienojoties ALSO Cloud Marketplace platformai, mums rodas iespēja nepastarpināti uzrunāt visu ALSO tālākpārdevēju tīklu. Turklāt ALSO Cloud Marketplace platformā viss mākoņpakalpojuma dzīves cikls – sākot no pārdošanas līdz norēķiniem – norit pilnībā automātiski. Tādā veidā mūsu klientiem tiek nodrošināts izcils serviss“, tā Kurts Kammerers [Kurt Kammerer], Regify izpilddirektors.

Lai uzzinātu vairāk, kā arī piekļūtu platformai ALSO Cloud Marketplace, apmeklējiet vietni www.also.cloud

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com