1. Atpakaļ

2016.1.11 - Mārupe

Platformai ALSO Cloud Marketplace pievienoti Amsio pārvaldītie pakalpojumi

Amsio pārvaldītie mākoņpakalpojumi būs ideāli piemēroti visiem tiem uzņēmumiem, kuriem pašiem nav nepieciešamo zināšanu vai personāla resursu, lai administrētu mākoņdatošanas infrastruktūru. Tagad Amsio pārvaldītie mākoņpakalpojumi ir pieejami ALSO Cloud Marketplace platformā.

Noslēdzot servisa līmeņa līgumu (SLA), Amsio garantē ne tikai izmantotā mākoņa vai arī uz Hewlett Packard Enterprise tehnoloģijām bāzētas servera un aparatūras infrastruktūras pieejamību, bet gan arī operatīvās sistēmas, tīkla infrastruktūras un lietotņu pakalpojumu tehnisko izmantojamību.

„ALSO ir gandarīts par to, ka ALSO Cloud Marketplace platformu var papildināt ar Amsio piedāvājumu. Tādā veidā mums ir pievienojies spēcīgs piegādātājs ar pieredzi un eksperta zināšanām. Tas mums ļaus apmierināt strauji augošo pieprasījumu pēc virtuālajiem privātajiem serveriem“, tā Mithels Šotanuss [Mitchel Schotanus], ALSO mākoņpakalpojumu speciālists Beniluksa valstīs.

„ALSO Cloud Marketplace platformā esošais piedāvājums, papildināts ar mūsu hostinga pakalpojumiem, tālākpārdevējiem ļaus vienkāršāk nepastarpināti pasūtīt augstvērtīgus mākoņpakalpojumus HPE aparatūrai. Kombinējot ar Amsio pārvaldītajiem pakalpojumiem, partnerim vai klientam no šā brīža vairs nebūs jārūpējas par šo plaši pieejamo mākoņserveru monitoringu, instalāciju, apkopi un uzturēšanu“, Gerbens van Lēuvens [Gerben van Leeuwen], Amsio izpilddirektors.

Amsio pārvaldītie pakalpojumi jau šobrīd ir pieejami platformā ALSO Cloud Marketplace

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com