1. Back

2016.25.10 - Mārupe

ALSO palīdz CloudMigrator365 sasniegt 5 miljonus migrāciju.

Microsoft Office 365 speciālisti CloudMigrator365 ir paziņojuši, ka viņu pārvietošanas rīks ir sekmīgi pārvietojis 5 miljoni lietotāju uz Cloud. Viņu rīks tāpat ir pārvietojis vairāk nekā 2,43 petabaitus ar datiem – tas ir pielīdzināms HD video, kura ilgums būtu 32 gadi – padarot CloudMigrator365 par rekordistu ISV pārdošanā arī ALSO Cloud Marketplace.

“Mēs esam lepni, ka varam palīdzēt mūsu klientiem gūt ienākumu no pieaugošās tendences pārvietot datus uz publiskiem mākoņu servisa rīkiem, kā Microsoft Office 365,” stāsta Aleksi Partanens (Aleksi Partanen), ALSO Holding AG digitālo pakalpojumu vecākais viceprezidents. “Ar atbalstu, ko mēs saņemam no CloudMigrator365, mūsu klienti var pārvietot savus e-pastus, kontaktus un citus datus uz mākoni ar pavisam vienkāršu un ātru rīku. CloudMigrator365 panākumi ALSO Cloud Marketplace ir lielisks piemērs, kā ISV var gūt labumu no partnerības ar ALSO,” viņš teic.

CloudMigrator365 kļūst par primāro rīku vadošajiem Microsoft partneriem, ņemot vērā tā uzticamību, elastību un mērogojamību. Ar CloudMigrator365 palīdzību liela daļa multinacionālo mēdiju organizāciju pēdējā laikā ir pārvietojuši vairāk nekā 11 000 lietotāju 100 domēnos 40 valstīs ar vienkāršu pārslēgšanos – viss bez aizķeršanās.

CloudMigrator365 ne tikai atvieglo pārvietošanas procesu, bet arī samazina pavadošos riskus. Ar globālo veiksmes rādītāju 99,8 % un neesošo lietotāju dīkstāvi, šis rīks arī piedāvā pilnu kontroli un visaptverošu ziņošanu. Rezultātus var pārbaudīt un apstiprināt pirms nodošanas gala pārslēgšanai.

Darens Mavhinijs (Darren Mawhinney), CloudMigrator365 izpilddirektors, stāsta, “Mūsu rīka funkcionalitāte ļāva mums pagājušajā gadā veiksmīgi pārvietot datus uzņēmumiem no vairāk nekā 46 valstīm. Mēs esam lepni par šo pieeju, kas ir vienkārša, droša un rentabla. ALSO Cloud Marketplace ir bijis fantastisks atbalsts mūsu biznesa izaugsmei.”

CloudMigrator365 ir pieejams ALSO Cloud Marketplace visos ALSO tirgos. Sīkāka informācija un piekļuve ALSO Cloud Marketplace ir pieejama, apmeklējot: www.also.cloud

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com