1. Back

2016.25.10 - Mārupe

ALSO piedāvā jaudīgus Hewlett Packard Enterprise serverus ar tālvadības funkciju, izmantojot ALSO Cloud Marketplace

ALSO paplašina savu mākoni, piedāvājot “HPE-Team-IT Atvēlētos serverus” Vācijā, kā pirmo atvēlēto serveri, kas ir pieejams tālākpārdevējiem Cloud Marketplace.

Pateicoties atvēlētajiem serveriem, tālākpārdevēji būs spējīgi piedāvāt saviem gala patērētājiem HPE ProLiant™ tehnisko nodrošinājumu un jaunākos Intel® Xeon® E5-2600 v4 procesorus profesionālai izmantošanai, balstoties uz elastīgu tarifikācijas modeli, ko var nopirkt no ALSO Cloud Marketplace. Serverus var individuāli pielāgot klienta individuālajām vajadzībām, nodrošinot lielāko iespējamo elastību. Tālākpārdevēji tāpat iegūs no ātras piegādes un 4-stundu tehniska nodrošinājuma aizvietošanas pakalpojuma, ja kāda no iekārtām ir ar defektu. Tā vietā, lai pārdotu pakalpojumu saviem klientiem ar tradicionālu pārdošanas darījumu, mākoņa risinājums ļauj piedāvāt elastīgus līguma nosacījumus. Tas ļauj tālākpārdevējiem pielāgot sava tehniskā nodrošinājuma darbību mainīgajam pieprasījumam un darbības modeļu tirgus un klientu prasībām.

“Mazo un vidējo uzņēmumu klienti meklē integrētu, drošu un izmērāmu IT vidi. Lielu daļu no šīm vidēm uzņēmumi vēlas piemērot atbilstoši savām vajadzībām un parasti vēlas virzīties uz priekšu hibrīda scenārija veidā. Ar Team-IT Distribution pakalpojumiem tagad arī pakalpojumu sniedzēji var rast risinājumu, kas ļauj viņiem nodrošināt pakalpojumus atvēlētajā tehniskā nodrošinājuma vidē”, stāsta Aleksi Partanen (Aleksi Partanen), ALSO Holding AG digitālo pakalpojumu vecākais viceprezidents.

Kristofs Kunafels (Christoph Kühnapfel), Team-IT Distribution izpilddirektors, sveic sadarbību ar ALSO un HPE un uzsver ārkārtīgi lielo atvēlēto serveru pārdošanas potenciālo mazumtirgotājiem. “Šī sadarbība atver aizraujošas perspektīvas tieši tālākpārdevējiem, kuriem nav pašiem savu datu centru jaudu, un ļauj viņiem vieglāk ienākt šajā augošajā nākotnes tirgū.”

“Jaunais pakalpojums, ko piedāvā Team-IT sadarbībā ar mūsu partneri ALSO, ir kā pagrieziena punkts mūsu klientu veidošanā. Viena no sekmīgām sastāvdaļām ir “vienlīdzīgu partneru princips”, kas koncentrējas uz personīgu atbalstu un SMB klientu transformāciju uz mākoņu balstītu un servisa orientētu IT. Tas aizceļ Team-IT tālu prom no vairuma lielāko pakalpojumu nodrošinātāju piedāvājumiem”, stāsta Ulrihs Seibolds (Ulrich Seibold), HPE viceprezidents par kanāliem, SMB un pakalpojumu nodrošinātājiem.

HPE-Team-IT atvēlētos serverus var iegādāties ALSO Cloud Marketplace, un tie stājas spēkā nekavējoties.

Sīkāka informācija un piekļuve ALSO Cloud Marketplace ir pieejama, ejot uz http://www.also.cloud.

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com