1. Atpakaļ

2016.18.10 - Emmen

ALSO paraksta līgumu ar Precio Fishbone par Omnia Intranet tirdzniecību

Precio Fishbone´s Omnia Intranet, produkts, kas ir veidots uz Microsoft Office 365 bāzes, ir ātri ieguvis stabilitāti, kopš tika palaists tirgū pagājušajā gadā. Ar vairāk nekā 50 uzstādīšanām un vairāk nekā 200 000 lietotāju mūsu, Zviedrijas tirgū, vien, tas ir labi pozicionēts tālākai izplatīšanai.

Omnia Intranet ir projektēts kā lietotājam draudzīgs. Ietverot dažādas pievilcīgas sagataves un intuitīvus rīkus, interneta pakas atvieglo dzīvi gan lietotājiem, gan redaktoriem, gan arī administratoriem. Produkts ir domāts sadarbības veicināšanai un cilvēku iedrošināšanai to lietot.

“Pievienojot Premium Office 365 reklāmas arī ALSO Cloud Marketplace, mēs turpinām piedāvāt pievienoto vērtību, kas ir pielāgota mūsu plašās klientu bāzes vajadzībām. Omnia Intranet ir lielisks piemērs šai pieejai un mēs esam priecīgi, ka Precio Fishbone ir mūsu partneris,” stāsta Aleksi Partanen, Senior Vice President Digital Services, ALSO Holding AG.

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka ALSO ir izvēlējies Omnia Intranet kā pirmo Intranet-in-a-Box produktu, ko piedāvā ALSO Cloud Marketplace,” stāsta Anders Fagerlund, Omnia Intranet produktu īpašnieks Precio Fishbone. “Tas ir mūsu starptautiskās konkurētspējas rādītājs, un, šajā sakarā, mēs esam priecīgi, ka varam sadarboties ar ALSO kā partneri, lai iezīmētu jaunus tirgus Eiropā,” viņš stāsta.

Līguma ietvaros ALSO jaunajiem klientiem būs pieeja šim produktiem. Produkts jau ir pieejams ALSO Cloud Marketplace vietnē.

Sīkāku informāciju par šo pakalpojumu varat iegūt, sazinoties ar Odd Nilsson, Precio Fishbone partneru vadītāju, +46 (0)72 3140200. Sīkāku informāciju, kā arī piekļuvi ALSO Cloud Marketplace varat iegūt, apmeklējot: http://www.also.cloud

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com