1. Atpakaļ

2016.6.10 - Emmen

ALSO paplašina mākoņpakalpojumu portfeli ar Hewlett Packard Enterprise un Ormuco OpenStack tehnoloģiju un pievienojas Cloud28 + kopienai

ALSO paplašina savu mākoņpakalpojumu portfeli ar mākoņa piegādes platformu Connected Cloud, kuru izveidoja Ormuco sadarbībā ar Hewlett Packard Enterprise (HPE) tehnoloģiju, kas ļauj pārvaldīto mākoņu izvēršanu iekštelpā un ārpus tās. Jaunais piedāvājums ļaus klientiem ļietot vietējo IaaS, PaaS un SaaS pakalpojumus, nodrošinot drošības un datu suverenitātes prasības. Lai nodrošinātu klientiem optimālu pieredzi, risinājums tiek pārvaldīts, izmantojot mūsdienīgu tīmekļa portālu. ALSO ir pirmais bizness biznesam (B2B) tirdzniecības sektors, kurš Eiropā piedāvā HPE un Ormuco OpenStack pakalpojumus. Šo piedāvājumu Ormuco ir pielāgojis ALSO.

"Privātās un hibrīda mākoņu ekosistēmas attīstās ātri, sniedzot lieliskas iespējas mūsu klientiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai mūsu pakalpojumu portfelis palīdzētu mūsu klientiem risināt jautājumus savās vertikālēs ar viegli izmantojamiem, mērogojamiem pakalpojumiem un paātrināt nonākšanu. Ar Ormuco piedāvājumu mēs turpinām savu apņemšanos atbalstīt klientus, sniedzot tiem pievienotās vērtības iespēju. Vienlaikusmēs esam priecīgi pievienoties Cloud28+, lai veicinātu mūsu klientu digitalizācijas ceļveža izveidi, izmantojot plašo mākoņpakalpojumu katalogu", teica Prof. Dr. Gustavs Mullers-Hergts (Gustavo Möller-Hergt), ALSO Holding AG (SIX:ALSN) izpilddirektors.

Ar HPE un Ormuco OpenStack pakalpojumiem ALSO klienti var konfigurēt privātās vai hibrīda mākoņu platformas saviem klientiem, izmantojot “apmaksu atbilstoši lietošanai” vai ilgtermiņa saistību modeli. Risinājumu piegādās Tier 3 TUV sertificēti datu centri, kas darbojas Eiropā, ļaujot klientiem netraucēti migrēt un pāriet starp mākoņu vidēm ar IT darbību straumēšanai nepieciešamo pielāgojamību.

Pakalpojums sniedz iespēju radīt un sniegt daudzveidīgus vertikālos risinājumus. Ormuco pilnībā pārvalda un atjaunina platformu, kas ir veidota ar API un vispusīgu automatizāciju, nodrošinot mērogojamību, energoefektivitātes nodrošināšanu un izmaksu optimizāciju. Visi pakalpojumi, kurus piedāvā ALSO, tiks iekļauti Cloud28+ servisa centros.

"Mēs redzam lielisku iespēju mūsu sadarbībai ar ALSO paplašināt mūsu piedāvājumu ar tā piedāvāto iespēju palīdzību. Ar mūsu daudzmākoņu tehnoloģijas palīdzību klienti visā Eiropā var izmantot pakalpojumus ar tādiem pašiem pakalpojuma līmeņa līgumiem (SLA)), drošību un veiktspēju, izmantojot iezīmēm bagātu un intuitīvu, tīmeklī bāzētu, saskarni. Risinājums ļauj uzņēmumiem atgūt kontroli pār viņu IT resursiem, pāriet uz IT, kā pakalpojumu modeli, un pievērsties pamata prasmēm. Ar ALSO pievienošanos Cloud28+ kopienai, mēs iegūstam vēl vienu spēcīgu partneri, lai paātrinātu mākoņpakalpojumu pieņemšanu Eiropā," teica Orlando Baters (Orlando Bayter), Ormuco izpilddirektors.

Ar Cloud28+ palīdzību klienti un partneri var viegli atrast uzticamus, uzņēmuma līmeņa pakalpojumus un pēc tam savienot tieši ar vietējo pakalpojumu sniedzēju lietojumprogrammu izvietošanai vai instalēšanai uz vietas. Cloud28+ sniedz iespēju klientiem izvēlēties pareizo privātamākoņa, sabiedriska mākoņa un profesionālo pakalpojumu kombināciju uzņēmējdarbībai, lai atvieglotu tiem pāreju uz hibrīda IT vidi, ievērojot vietējos noteikumus.

HPE un Ormuco risinājums būs pieejams ALSO mākoņa tirgū sākot no 2016. gada beigām. Lai iegūtu sīkāku informāciju un piekļuvi ALSO mākoņa tirgum var iegūt, lūdzu apmeklējiet šo tīmekļa vietni www.also.cloud.

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com