1. Atpakaļ

2016.14.9 - Mārupe

Ar Thycotic produktiem ALSO piedāvā aizsardzību pret kiberuzbrukumiem

ALSO paplašina savu drošības produktu klāstu, no šodienas astoņās valstīs piedāvājot Thycotic drošības risinājumus. Thycotic produkti mērķtiecīgi aizsargā priviliģētos kontus pret kiberuzbrukumiem. Visā pasaulē jau vairāk nekā 7 500 uzņēmumu savas IT vides aizsardzību ir uzticējuši tieši Thycotic.

Priviliģētie konti ir uzņēmumu IT infrastruktūras sirds, jo sistēmu administratori no tiem var piekļūt sistēmām, lietotnēm un datu bāzēm.

„Thycotic ir tirgū vadošais uzņēmums priviliģēto kontu aizsardzības jomā. Ar Thycotic drošības produktiem mēs saviem partneriem piedāvājam papildu risinājumus, lai pārvaldītu lietotņu tiesības un administratoru piekļuvi klienta programmatūrai, kā arī identificētu sistēmas ievainojamību. Jo īpaši iespaidīga man šķiet mērogojamība šajā risinājumā, kas sākotnēji izstrādāts vidējo uzņēmumu vajadzībām, savukārt tiek lietots arī lielo uzņēmumu vidē“, teic Sasa Viro (Sasa Viro), ALSO Holding AG vecākais viceprezidents risinājumu pakalpojumu jautājumos.

„Piedāvājot Thycotic produktu Secret Server, ALSO klientiem un partneriem varam sniegt būtisku papildu drošību pret kiberuzbrukumiem. Līdzās minētajam mūsu risinājums rada iespēju administrēt un nodrošināt priviliģētos kontus no vienas vienīgas konsoles, kas savukārt ļauj ietaupīt laiku un naudu, kā arī samazina papildu riskus“, skaidro Simons Acopardi (Simon Azzopardi), Thycotic EMEA/APAC reģiona viceprezidents.

Thycotic risinājumu galvenā lietotne Secret Server automātiski atklāj un identificē priviliģētos kontus, apkopo datus un saglabā tos paroļu pārvaldniekā. Šādā veidā tiek atklāti neadministrēto kontu drošības riski, bet jo īpaši – atbilstībai būtiski drošības caurumi. Turklāt kiberuzbrukuma gadījumā īsā laikā ir iespējams nomainīt un ieviest jaunas paroles.

Thycotic drošības risinājumi jau tagad ir pieejami Vācijā, Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Sīkāku informāciju par Thycotic risinājumiem pieprasiet, rakstot uz adresi thycotic@also.com .

Kontakti

Kontakti presei

Manuela Rost-Hein
+49 2921 990
press@also.com