1. Atpakaļ

2016.13.9 - Mārupe

ALSO paplašina mākoņpakalpojuma portfeļa izaugsmi ar Mobile Datacenter

ALSO paplašina mākoņpakalpojuma biznesa piedāvājumu ar mobilo datu centru (Mobile Datacenter) pakalpojumu, kas ļauj klientiem individuāli konfigurēt modulārās mākoņošanas platformas. ALSO ir pirmā bizness-biznesam (B2B) tirdzniecības platforma, kas piedāvā Mobile Datacenter pakalpojumus Eiropā. Mobile Datacenter ir pielāgots ALSO ar CANCOM Group.

“Gan privātā, gan hibrīda mākoņošana sniedz lieliskas iespējas mūsu klientiem. Šajā strauji augošā uzņēmējdarbības sfērā mēs vēlamies, lai mūsu klienti varētu piedāvāt saturīgus pakalpojumus saviem klientiem un saņemt gatavus no-sākuma-līdz-beigām (end-to-end) pakalpojumus. Ar Mobile Datacenter mēs turpinām mūsu apņemšanos palīdzēt mūsu klientiem radīt reālu pievienotu vērtību viņu klientiem,” sacīja Prof. Dr. Gustavo Mollers-Hergts (Gustavo Möller-Hergt), ALSO Holding AG (SIX: ALSN) vadītājs.

Ar Mobile Datacenter ALSO klienti var konfigurēt privāto vai hibrīda mākoņošanas platformu un piedāvāt saviem klientiem maksāt ar izmantošanas maksas modeli (pay-per-use). Visu nodrošina Tier 3 TUV sertificēts datu centrs, kas iebūvēts 6,10 m vai 12,20 m jūras konteineros. Platforma sniedz plašu biznesa lietojumprogrammu klāstu un risinājumus, kas ļauj to nodrošināt izmērāmā un elastīgā modelī. Viena no pirmajām biznesa lietojumprogrammām, ko nodrošinās Mobile Datacenter, varētu būt CANCOM AHP Enterprise Cloud.

“Mēs esam priecīgi paplašināt mūsu partnerattiecības ar ALSO un piesaistīt Mobile Datacenter datu centrus. Ar šo pakalpojumu klienti var izvērst saturīgas pakalpojumu iespējas ļoti elastīgā un efektīvā veidā. CANCOM Mobile Datacenter datu centrus var izmantot ātri un jebkur. Tādējādi uzņēmumi gūst labumu no augstas ātrdarbības un izmērāmības”, sacīja Rudolfs Hoters (Rudolf Hotter), CANCOM Group vadošais izpilddirektors.

Mobile Datacenters datu centri būs pieejami visās 15 ALSO valstīs 2016. gada septembrī ar pirmo plānoto piegāžu izvēršanu Somijā un Šveicē jau tuvākajās nedēļās. CANCOM AHP drīz būs pieejams ALSO Cloud Marketplace Šveicē, Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā un Austrumeiropā, ko citu starpā nodrošinās no jaunajiem Mobile Datacenter datu centriem. Lai iegūtu sīkāku informāciju un piekļuvi ALSO Cloud Marketplace, lūdzu, apmeklējiet šo tīmekļa vietni: www.also.cloud.

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com