1. Back

2016.12.9 - Mārupe

ALSO papildina ALSO Cloud Marketplace ar MindsUnited.

MindsUnited klientu pārvaldības videi Microsoft Dynamics CRM piedāvā tiešsaistes CRM ierīkošanas sistēmu JumpStart CRM, kas būs īpaši noderīga tieši maziem un vidējiem uzņēmumiem. Šī sistēma ir uzņēmuma MindsUnited atbilde uz Microsoft partneru vajadzībām CRM tirgū.

Ar sistēmai Microsoft Dynamics CRM paredzēto JumpStart CRM Jūs varēsiet pārskatāmi iekārtot pilnībā visu savu pārdošanas, klientu apkalpošanas servisa un mārketinga vidi. JumpStart CRM organizēs Jūsu Microsoft Dynamics CRM sistēmu tā, kā tas ir nepieciešams tieši Jums. Tā ir savietojama arī ar Office365, SharePoint un Skype for Business. JumpStart CRM ir viegli un ērti lietojama un gatava tūlītējai izmantošanai.

„Mēs esam patiesi gandarīti, ka tagad platformā ALSO Cloud Marketplace varam piedāvāt arī sistēmu JumpStart CRM. Mūsu pārdošanas pārstāvjiem tā ļauj vienkāršot CRM ierīkošanu un līdz ar to padarīt to ātrāk izmantojamu lietotājam“, teic Johans Jansens (Johan Jansen), ALSO Nīderlandes pārstāvniecības mākoņpakalpojumu menedžeris Beneluksa valstīs.

„Mēs lepojamies par sadarbību ar ALSO. Ar sistēmas JumpStart CRM palīdzību mēs paātrinām pārdošanas un lietošanas procesus Microsoft Dynamics CRM vidē. Sistēmas tirgošanai ALSO platformā ir vairākas priekšrocības, piemēram, plašs klientu loks, elastīga organizācija, kā arī cilvēki, ar kuriem mēs lieliski saprotamies. Šajā solī mēs noteikti saskatām startu ilgstošai sadarbībai. Uzņēmumam ALSO ir līdzīga vīzija, tas spēj pārliecināt un ar šo pārliecību māk aizraut arī savus partnerus. Piedāvājot nevainojamu pakalpojumu un individuālu servisu, klientiem tas spēj nodrošināt pievienoto vērtību. Tādēļ ALSO ir mums piemērots partneris,” teic Stefans de Jonge, MindsUnited dibinātājs.

Jums ir nepieciešama labi funkcionējoša Microsoft Dynamics CRM vide? Vai arī vēlaties aktivizēt kādu konkrētu risinājumu vai saskarni savam klientam? To visu paveiks MindsUnited. Vajadzības gadījumā – nodrošinot arī apmācības un klientu apkalpošanas servisu. JumpStart CRM parūpēsies ne tikai par klientu spēju operatīvi darboties, tas piedāvās arī pārvaldītos pakalpojumus un nodrošinās, ka Dynamics CRM lietotāji darbojas kā profesionāļi. Šā iemesla dēļ tiek piedāvātas tikai tās funkcijas, kas Jūsu klientam ir nepieciešamas.

MindsUnited sistēma JumpStart CRM Latvijā no šā brīža ir pieejama platformā ALSO Cloud Marketplace.

Vairāk informācijas, kā arī piekļuvi platformai ALSO Cloud Marketplace atradīsiet vietnē www.also.cloud

Kontakti

Kontakti presei

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com