1. Back

2016.5.9 - Mārupe

ALSO piedāvā Windows 10 Enterprise E3 ALSO Cloud Marketplace

ALSO pievieno Windows 10 Enterprise E3, jaunākos papildinājumus Microsoft mākoņošanas risinājumu nodrošinātāja (Cloud Solution Provider vai CSP) programmai ALSO Cloud Marketplace. Jaunais uz mākoņu risinājumu bāzētais abonementa modelis sniedz klientiem iespēju pārdot biznesa līmeņa drošību un kontroles iespējas, izmantojot vienkāršo uz-lietotāju (per-user) abonementa licencēšanas modeli, kas sader ar Office 365 (O365) un Enterprise Mobility Suite (EMS).

“Vienmēr atjaunināts pakalpojuma katalogs ir nepieciešams mūsdienu mākoņu risinājumu biznesā. Mēs vēlamies palīdzēt mūsu klientiem atbildēt uz strauji pieaugošo nepieciešamību pēc drošības funkcionalitātēm mākonī, apvienojot Windows 10 Enterprise E3 un Microsoft CSP,” sacīja Aleksi Partanens (Aleksi Partanen), vecākais ALSO Holding AG digitālo pakalpojumu viceprezidents.

Windows 10 Enterprise E3 ir Windows operētājsistēmas profesionālā versija ar uzlabotām drošības un pārvaldības funkcijām, kas īpaši orientētas uz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (jeb MVU). Ar šo versiju MVU klienti var izmantot biznesa līmeņa šifrēšanu, lietotāju pārvaldību, vienoto pierakstīšanos (SSO), ierīču pārvaldību un daudzas citas uzlabotas iespējas.

Windows 10 Enterprise E3 ir pieejama visās 15 ALSO valstīs, izmantojot ALSO Cloud Marketplace.

Lai iegūtu sīkāku informāciju un piekļuvi ALSO Cloud Marketplace, lūdzu, apmeklējiet šo tīmekļa vietni: www.also.cloud

Preses relīze: Lasīt šeit

Kontakti

Kontakti presei

Manuela Rost-Hein
+49 2921 990
press@also.com