3S BIZNESA MODEĻI: Izplatīšana. Risinājumi. Pakalpojumi

Stabila un plaša klientu bāze ir ALSO Grupas galvenais veiksmes faktors, kas sniedz papildus iespējas biznesa attīstībai.

Šīs iespējas balstās uz dažādiem biznesa modeļiem. Tās atšķiras pēc dinamikas, ienākšanas un iziešanas barjerām, peļņas, OPEX darbības izdevumiem, apgrozāmā kapitāla, kā arī pēc darbinieku kvalifikācijas. 2012.gadā ALSO veica eksistējošo biznesa modeļu sadalīšanu, ar mērķi maksimāli sekmēt to attīstību. Transakcionālā biznesa modeļa, jeb tradicionālā piegādes biznesa dzinējspēks ir mēroga efekts. Uz konsultācijām orientēta biznesa dzinējspēks tradicionālajā risinājumu sektorā ir kvalificēta parametru noteikšana un IT projektu testēšana. Visi citi pakalpojumu biznesi tiek balstīti uz Procesu inženierijas biznesa modeli. Rezultātā dažādiem biznesa modeļiem ir atšķirīgas riska struktūras; tādējādi diversifikācija palielina uzņēmuma stabilitāti.

Augsta pieejamība, uzticama piegāde, konkurētspējīgas cenas

ALSO spēj nodrošināt piegādi saviem klientiem vai arī savu klientu klientiem tās pašas dienas laikā. Mazākie tālākpārdevēji var pasūtīt produktus no mūsu plašā produktu portfeļa klāsta, par pievilcīgām cenām un jebkādā daudzumā. ALSO vairāk kā 1 500 tirdzniecības un produktu mārketinga darbinieki piedāvā profesionālu atbalstu tādos jautājumos kā konfigurēšana un projektu pārvaldība. Pircējiem tiek nodrošināta 24/7 piekļuve informācijai mūsu interneta veikalos par plašo produktu piedāvājumu un pasūtīšanas metodēm.

null