WINDOWS 10 Enterprise E3/E5 tagad pieejams kā papildu uzlabojums visiem klientiem, kas lieto Windows 7/8.1 Pro!

Saņemiet biznesa klases drošību un kontroles iespējas savā uzņēmumā par mazam uzņēmumam draudzīgām cenām

Jūsu dati – tas ir Jūsu uzņēmums, Jūsu ieņēmumi, Jūsu labklājība. Ar Windows 10 un Secure Productive Enterprise starpniecību Microsoft atvieglo Jūsu dzīvi, ļaujot saņemt biznesa klases drošību un kontroles iespējas, taču vienlaikus atsakoties no biznesa klasei raksturīgajiem sarežģītajiem procesiem un izmaksām. “Maksā-kā-lieto” abonēšanas modelis,ikmēneša maksājums par katru lietotāju, kā arī zemākas sākotnējās izmaksas dod mazajiem uzņēmumiem iespēju būt pietiekami elastīgiem, katru mēnesi samazinot vai palielinot izmaksas, atkarībā no vajadzībām. Tā kā Jūsu Windows 10 Enterprise abonements ir pieredzējuša partnera rokās, pat uzņēmumi, kam ir ierobežots IT personāls vai vispār tāda nav, var uzticēties, ka darbs tiks paveikts droši, atbilstoši un kontrolēti.

Agrākais atjauninājuma ceļš uz Windows E3/E5

Jaunais atjauninājuma ceļš uz Windows E3/E5

Klientiem joprojām būs nepieciešams Windows 10 Pro Anniversary Update atjauninājums, lai varētu izvietot Windows 10 E3/E5 , tādēļ jauninājums no Windows 7/8.1 uz Windows 10 Pro ir iekļauts Windows 10 Enterprise (E3/E5) cenā. Windows 10 jauninājuma licences, kas izdotas kā daļa no šī procesa, ir beztermiņa un tieši saistītas ar ierīci. Tas nozīmē, ka licencei nebeigsies termiņš un tā netiks atsaukta, ja klients izvēlēsies pārtraukt Windows cloud abonēšanu mākoņošanas risinājumu nodrošinātāja programmā.

Pēdējo jauninājumu priekšrocības ir jau pieejamas, un administratoriem, kas abonē Windows 10 Enterprise programmā, jau tagad vajadzētu redzēt Windows 10 jauninājumu opcijas un saites savā Office 365 administrēšanas centrā .

Mēs ceram, ka šie Windows 10 jauninājumi sekmēs jebkura izmēra uzņēmuma darbu - ieskaitot tos uzņēmumus, kuri joprojām ikdienā izmanto datorus un ierīces, kas aprīkoti ar Windows 7/8.1 - uzticamu partneri, kas atjaunināms līdz biznesa klases drošības un pārvaldības pakāpei par elastīgu, mazam uzņēmumam piemērojamu maksājumu - tikai no $7 vienam lietotājam mēnesī (Windows E3). Būtībā mēs piedāvājam visu laiku drošāko Windows par vienu brokastu cenu.

Detalizētāka informācija par pakalpojumu pieejama ALSO Cloud Marketplace
Jautājumus gadījumā zvanīt Guntim Zariņam 25544351