DEAC pakalpojumi ALSO Cloud Marketplace

TURPMĀK DEAC STANDARTIZĒTOS PAKALPOJUMUS VARĒS IEGĀDĀTIES ARĪ ALSO KATALOGĀ ALSO CLOUD MARKETPLACE!

ALSO ir pievienojis DEAC mākoņus un darbam gatavus serveru nomas pakalpojumus savam mākoņpakalpojumu katalogam ALSO Cloud Marketplace. Automatizēta virtuālo, izdalīto serveru, datu rezerves kopēšana un virtuālā darba virsma ir DEAC pieprasītākie biznesa klases pakalpojumi, kas tagad pieejami arī automatizētai iegādei ALSO katalogā.

DEAC ir sertificēts datu centru operators Eiropā ar ilggadēju pieredzi individuālu datu centru pakalpojumu realizācijā. Biznesa klases virtuālie jeb mākoņu pakalpojumi tādi, kā datu rezerves kopēšana, virtuālie serveri un virtuālā darba virsma, kā arī izdalīto serveru, statņu noma un iekārtu izvietošana ir ilgstoši nodrošinājuši stabilu un drošu IT sistēmu tūkstošiem klientu uzņēmumiem Eiropā.

Kāpēc izvēlēties DEAC?

Plaši izvērsta infrastruktūra nodrošina augstu pieejamību ar garantētu ātrumu ar iespējami zemāko piekļuves aizturi

DEAC ir viens no Eiropas lielākajiem virtuālo resursu pārvaldītājiem un klientiem nodrošina modernus datu glabāšanas un apstrādes risinājumus

Augstas veiktspējas internets - nodrošina kvalitatīvu pakalpojuma lietošanu no jebkuras vietas pasaulē

Vairāki drošības līmeņi – fiziska apsardze, biometrijas piekļuves sistēmas, elektroniska pieejas kontrole, videonovērošana, perimetra kontrole, drošības sensori.