The smart buyer’s guide to flash

Viedā pircēja rokasgrāmata flash datu krātuves lietošanā

Uzziniet, vai flash datu krātuve ir pareizais risinājums Jūsu biznesam.

IJa esat pareizās datu uzglabāšanas metodes meklējumos savam uzņēmumam, iespējams, nespējat izvēlēties starp neskaitāmiem uz diska bāzēto un flash datu krātuvju opciju piedāvājumiem. Kā gan lai izsecina, kurš risinājums spēs nodrošināt lielākās priekšrocības attiecībā uz konkurentiem un vislabāk atbildīs Jūsu uzņēmuma prasībām?

Šajā rokasgrāmatā atradīsiet galveno informāciju un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par flash datu krātuvēm, lai Jūs spētu izvēlēties labāko risinājumu savam uzņēmumam.

Viedais padoms #1

Samaziniet izmaksas

Ja apsverat iespēju investēt flash datu krātuvē, iespējams, izmaksas ir viens no galvenajiem faktoriem lēmuma pieņemšanas procesā. Turklāt, tā kā parasti IT budžets ir diezgan ierobežots un praktiski nemainīgs, Jūsu uzdevums būs maksimāli palielināt veiktspēju, vienlaikus nodrošinot nemainīgi zemas izmaksas. Paturiet prātā sekojošos faktorus, lai no nākamā datu uzglabāšanas risinājuma saņemtu maksimālu labumu.

Darba slodzes mērogojamība

Nemeklējiet busiņu, ja pietiks ar kompaktu auto. Ja Jūsu darba slodze neizvirza tik lielas prasības, taupiet naudu, izvēloties flash datu krātuves produktu, kura apjoms atbilst Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Meklējiet gatavu risinājumu kopumu, kas ļaus Jums salīdzināt vairākus produktus ar atšķirīgu kapacitāti

Datošanas resursi

Faktiski, Flash risinājumi samazina IT kopējās izmaksas. Pateicoties lielajam ātrumam, kas samazina ar datu krātuvi saistīto infrastruktūru sastrēgumus, flash krātuve ļauj atbalstīt lielākas darba slodzes

Ar datu krātuves uzstādīšanu saistītās vajadzības

Flash datu krātuvei ir nepieciešams mazāk vietas tāda paša datu apjoma uzglabāšanai. Investējot flash datu krātuvē, Jūs ietaupāt naudu, samazinot ar papildu vietu un pārvaldības prasībām saistītās izmaksas.

Efektīvi risinājumi

Flash krātuvju moduļi izmanto mazāku jaudu nekā cietie diski. Ir iespējama vēl lielāka izmaksu samazināšana, kas saistīta ar jaudas izmantošanu.

Tā kā flash moduļi izmanto mazāk jaudas nekā cietie diski, tie spēj samazināt ar enerģijas patēriņu saistītās izmaksas.

Viedais padoms #2

Nosakiet veiktspējas prioritātes

Uzlabota veiktspēja

Biznesā ātrāk nozīmē labāk. Flash datu krātuvju lielais ātrums nodrošina uzņēmumus ar jaudu, kas nepieciešama ātrākai darbībai un praktiski tūlītējai reakcijai uz klientu pieprasījumu, turklāt tas viss tiek paveikts ar mazāku resursu daudzumu.

Efektīva esošo lietotņu izmantošana

Cenšoties panākt labāko veiktspēju, Jūs varētu apsvērt esošo lietotņu aizstāšanu ar jaunām vai apjomīgu un laikietilpīgu optimizāciju veikšanu, kas galu galā nodrošinās tikai nelielus uzlabojumus. Svukārt flash datu krātuve ļauj ievērojami palielināt veiktspēju, vienlaikus izmantojot jau esošās lietotnes. Ideāls rezultāts bez kapitālremonta!

Datu reducēšana

Lai uzlabotu datu krātuves efektivitāti, meklējiet risinājumu ar datu reducēšanas tehnoloģijām, piemēram, šablonu dzēšanu, deduplikāciju un kompresiju. Vājais nodrošinājums un efektīvi momentuzņēmumi ir papildu funkcijas, kas sniedz labāko iespējamo krātuves kapacitātes izlietojumu. Kompresijas risinājumu pievienotā vērtība ir atkārtota kompresija (recompression). Taču pirmajam kompresijas ciklam ir jānodrošina pietiekami labs rezultāts, lai otrs cikls nemaz nav nepieciešams.

Briedums

Tā kā flash datu krātuve nebūt nav jaunienācējs tirgū, tā spēj piedāvāt visas iespējas un datu pakalpojumus, kas ir vienlīdzīgi un pat pārspēj to, ko spēj piedāvāt uz diska balstītie risinājumi. Kā nobriedis, uzticams risinājums, flash datu krātuve arvien biežāk tiek uztverta kā jaunais standarts.

Viedais padoms #3

Plānojiet nākotni

Reāllaika analītika

Kad Jūsu konkurenti izrāda kompetenci pārdošanas vietu pārvaldībā un analizē notikušos darījumus, Jūs nevarat atļauties ieņemt atpalicēja pozīcijas. Tas nozīmē, ja Jūs vēl neesat nonācis līdz reāllaika analītikai, tas drīz būs jāizdara. Esiet nopietns konkurents šajā tirgū, izmantojot tādu datu uzglabāšanas sistēmu kā flash, kas apkopo informāciju no dažādiem avotiem tikai dažu mikrosekunžu laikā.

Virtuālās darbvirsmas

Virtuālo darbvirsmu infrastruktūra palīdz uzlabot datu drošību, nodrošina zemākas izmaksas un darbinieku piekļuvi jebkuras ierīces failiem. Taču, lai šī tehnoloģija būtu veiksmīga, jānodrošina spēcīga sistēmas veiktspēja. Flash krātuve ne tikai piedāvā augstus veiktspējas standartus un zemākas izmaksas uz vienu darbvirsmu, tā spēj arī kontrolēt ārkārtas smailimpulsus datu pārraides laikā, kas bieži vien novērojami virtuālo darbvirsmu infrastruktūru ieviešanas laikā.

Inovācijas ātrums

Pasaules veiksmīgākie uzņēmumi nepārtraukti strādā pie inovācijām. Jūs jau zināt, ka, ieviešot jauninājumus, liela nozīme ir izpildes laikam - Jūsu IT infrastruktūra spēj gan nogremdēt, gan spārnot. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu uzdevums ir jaunu jēdzienu modelēšana vai dažādās vietās esošu komandu savienošana, flash datu krātuve palielinās Jūsu ieceres ieviešanas ātrumu.

Mākonis

Mākoņošanas risinājumi piedāvā nenoliedzamas priekšrocības, taču tie sevī slēpj arī vēl nebijušus izaicinājumus. Publiskajos mākoņos Jūs varat redzēt palielinātu sistēmas latentumu, ko izraisa datu pārsūtīšana no liela attāluma. Privāto mākoņu veiktspēju var negatīvi ietekmēt sarežģītās sistēmas arhitektūras.
Pateicoties izcilam ātrumam un augstai veiktspējas pakāpei, flash krātuve gan kompensē šos trūkumus, gan palīdz gūt maksimālu labumu no mākoņdatošanas risinājumiem

Jūsu turpmākie soļi:

Galvenie apsvērumi, iegādājoties flash datu krātuvi

  • Kāda būs šī risinājuma veiktspēja, palielinoties datu apjomam?
  • Vai šis risinājums piedāvā kādu metodi izslēgšanās un palēnināšanās novēršanai fona tīrīšanas uzdevumu laikā?
  • Vai šis risinājums nodrošina zemu latentumu un augstu veiktspēju?
  • Kā šīs krātuves veiktspēja tiek uzraudzīta?
  • Kā Jūsu datu reducēšanas tehnoloģijas ietekmē veiktspēku?

Tā kā Jūsu datu apjoms turpina pieaugt, Jums nāksies saskarties ar dažādiem izaicinājumiem, kad šie dati būs jāuzglabā, jānodrošina tiem piekļuve un pārvaldība. Flash krātuve ir Jūsu ideālais risinājums, kas atbalstīs arvien pieaugošās veiktspējas prasības, vienlaikus garantējot Jūsu uzņēmumam ātrumu, mērogojamību un ietaupījumus.

IBM rūpīgi pārdomātais flash risinājumu portfelis ir piemērots dažādiem budžetu, darba noslogojumu un veiktspēju profiliem.

Uzziniet vairāk par flash krātuvi un Jums piemērotāko risinājumu.