Elitebook x360

HP Elitebook x360

Nulle kompromisu un 360 grādu iespējas

Aptuveni pirms gada HP Inc.kļuva par jaunu uzņēmumu, kopš tā laika mūsu vīzija ir bijusi saistīta ar vēlmi radīt tādu tehnoloģiju, kas nodrošinātu labāku dzīvi ikvienam jebkurā pasaules malā. HP Personal Business Systems cilvēki strādā, lai palīdzētu uzņēmumiem izveidot tādu darba vidi, kurā darbinieki justos motivēti, enerģiski un pilnveidojušies. Mēs to dēvējam par “Nākotnes biroju” – darba vietu, kas neradītu barjeras iedvesmai, produktivitātei un ideju apmaiņai.

Šodien mēs turpinām ieviest mūsu risinājumus, apvienojot labāko no katra produktu portfeļa vienā perfektā kopumā. Sekojot CES 2017 izstādē izskanējušam paziņojumam, es ar prieku Jūs iepazīstinu ar jaunāko mūsu HP EliteBook portfeļa papildinājumu - HP EliteBook x360. Šis pasaulē plānākais biznesa hibrīdklēpjdators sevī apvieno HP Spectre jaudīgo, plāno un vieglo dizainu, HP EliteBook Folio sadarbības iespējas un HP Elite drošību un izturību.

Šī ir skaista, jaudīga, mobila, daudzpusīga un sadarbību atbalstoša tehnoloģija – tieši tas, ko vēlas profesionāļi.

Lai arī kurp aizvestu Jūsu biznesa aktivitātes vai izklaides, uzstādiet jaunus kritērijus darbam un atpūtai.

Ikonisks Elite dizains

Skaistums, izturība un funkcionalitāte – tik saskanīgs apvienojums kā nekad agrāk! Pārsteidzošais HP EliteBook x360, kas atbilst augstiem precizitātes standartiem, ir aprīkots ar skaistu CNC alumīnija viengabala rāmi, dimanta formas akcentiem, spēj iziet divpadsmit MIL-STD 810G testus.

Nepārspējama lokanība

Esiet gatavs jebkādai situācijai ar 3600 ierīces izmantošanas iespējām. Pieci lietošanas režīmi - darbs, koplietošana, prezentācija, konference un rakstīšana – piedāvā mūsdienīgas daudzpusīgas izmantošanas iespējas, kļūstot par jaunu sadarbības un produktivitātes etalonu.

Pilnīga aizsardzība

Saņemiet nepārtrauktu aizsardzību no pasaulē drošākā un viegli kontrolējamā datora. HP Sure Start Gen3 aizsargā no BIOS uzbrukumiem, savukārt, papildus iegādājamais HP Sure View integrētais privātuma ekrāns ar vienas pogas palīdzību liedz pieeju identificētajiem hakeriem.

Ātra uzlāde

Pilnībā uzlādēta baterija nodrošina 16 stundas un 30 minūtes darba un izklaižu. Tad izmantojiet HP ātri lādējamo bateriju, lai nodrošinātu tālāku EliteBook x360 darbu. 50% baterijas uzlāde tikai 30 lādēšanas minūtēs!

ALSO noliktavā pieejamie modeļi

Preces apraksts
HP Elitebook x360 1030 G2/ UMA/ i5-7200U/ 8GB/ 13.3 FHD BV UWVA Touch / 256GB PCIe NVMe TLC / W10p64 / Clickpad Backlit keyboard/ Intel 8265 AC 2x2 nvP +BT 4.2 / No Pen / No NFC/ 3y warranty
HP Elitebook x360 1030 G2/ UMA/ i5-7200U/ 8GB/ 13.3 FHD Anti-Glare UWVA Touch Privacy Screen/ 256GB PCIe NVMe TLC SSD / W10 Pro 64 / Clickpad Backlit Privacy / Intel 8265 AC 2x2 nvP +BT 4.2 / DIB PEN / No NFC/ 3y warranty