THE ELITE EXPERIENCE

Mēs sapņojam, radām un attīstam.
Piešķiriet savam strauji augošam biznesam Elites klases kvalitāti ar visdrošākajiem un vadāmākajiem datoriem pasaulē.

ELITE klēpjdatori

HP EliteBooks ir izsmalcināta izvēle, apvienojot nozares vadošo drošību ar skaistumu, izturību un funkcionalitāti.

Uzzināt vairāk

ELITE hibrīdklēpjdatori

Ko citi redzēs, ir izsmalcināts un daudzpusīgs dators. Tas, ko jūs pieredzēsiet, ir jaudīga ierīce, kas paver jaunas darba produktivitātes iespējas.

ELITE galda datori

Izbaudiet visaugstāko produktivitāti, kā arī nozares vadošo uzticamību, drošību un vadāmību daudzos formas faktoros.

ELITE ALL-IN-ONES

Patiesi Elite pieredze ar elegantu, plānu dizainu, jaudīgiem procesoriem, daudzpusīgu drošību un saistošām sadarbības iespējām.

Uzzināt vairāk

ELITE monitori

Elegantu, iespaidīgu un pielāgojamu displeju portfelis, kas paredzēti, lai paplašinātu vizuālo pieredzi un paaugstinātu produktivitāti.

DARBĪBA SADARBĪBAI

Uzņēmēja veiksmīgas virtuālās tikšanās praktiski no jebkuras vietas - HP Elite datori ir paredzēti sadarbībai. Pārsteidzoša skaņa un iespējas, piemēram, mobilais platjoslas savienojums un augstas izšķirtspējas tīmekļa kamera - ideāli piemērots jūsu vajadzībām.

Uzzināt vairāk

IZCILS DROŠĪBAS LĪMENIS

Uzņēmēja veiksmīgas virtuālās tikšanās praktiski no jebkuras vietas - HP Elite datori ir paredzēti sadarbībai. Pārsteidzoša skaņa un iespējas, piemēram, mobilais platjoslas savienojums un augstas izšķirtspējas tīmekļa kamera - ideāli piemērots jūsu vajadzībām.

HP Elite datori ir izstrādāti, lai aizsargātu ierīces, datus un identitāti ar tādām drošības funkcijām kā HP Sure Start Gen44 pašerapija BIOS, HP Sure View Gen2 integrētais privātuma ekrāns5 un dažādas biometriskās drošības funkcijas.6

Uzzināt vairāk

Jūs varētu interesēt arī šie produkti

HP PRODESK DESKTOPS

Vērtība, veiktspēja un paplašināšanās iespējas. Produkti uzņēmumiem, kuriem ir svarīga augsta līmeņa produktivitāte, uzticamība un drošība

HP PROBOOK klēpjdatori

Jauda, stils un vērtība, kas palīdz nodrošināt profesionālu produktivitāti, izmantojot atbilstošas veiktspējas un drošības funkcijas.

Uzzināt vairāk

HP Z sērijas darba stacijas

Aprīkotas, lai apstrādātu sarežģītākos datus, dizainus un informāciju.

1. Based on HP’s unique and comprehensive security capabilities at no additional cost and HP Manageability Integration Kit’s management of every aspect of a PC including hardware, BIOS and software management using Microsoft System Center Configuration Manager among vendors with >1M unit annual sales as of November 2016 on HP Elite PCs with 7th Gen and higher Intel® Core® Processors, Intel® integrated graphics, and Intel® WLAN.

2. Based on HP's internal analysis as of May 11, 2016 of mobile devices delivering phablet, laptop, and desktop business productivity, preinstalled with Windows 10 Mobile, MIL-STD 810G and IP67 testing, the ability to run virtualized corporate apps on a big screen using an optional dock, and a biometric solution for security.

3. MIL-STD 810G testing is pending and is not intended to demonstrate fitness for U.S. Department of Defense contract requirements or for military use. Test results are not a guarantee of future performance under these test conditions. Damage under the MIL-STD test conditions or any accidental damage requires an optional HP Accidental Damage Protection Care Pack.

4. HP Sure Start Gen4 is available on HP EliteBook products equipped with Intel® 8th generation processors.

5. HP Sure View integrated privacy screen is an optional feature that must be configured at purchase.

6. Biometric security may be an optional feature and is available on select Elite products.