3S VERSLO MODELIS: TIEKIMAS, SPRENDIMAI, PASLAUGOS

Plati ir stabili ALSO grupės klientų bazė yra pagrindinis sėkmės veiksnys, suteikiantis galimybių plėsti verslą

Verslo galimybės pagrįstos įvairiais verslo modeliais. Skiriasi dinamika, patekimo į rinką ir išėjimo kliūtys, maržų dydžiai, veiklos sąnaudos, susijęs apyvartinis kapitalas ir, be abejo, darbuotojų kvalifikacija. 2012 m. siekdama paspartinti esamų modelių vystymąsi, ALSO juos atskyrė. Tradicinio, sandoriais pagrįsto verslo modelyje, taikomame tiekimo verslui, svarbiausias yra mastas. Svarbiausias konsultacijų verslo veiksnys sprendimų srityje – kvalifikuota IT projektų parametrizacija (parametrų nustatymas ir parinkimas) ir testavimai. Visas kitas paslaugų verslas pagrįstas technologijų inžinerijos verslo modeliu. Dėl šių dalykų, skirtingų verslo modelių rizikos sandara skiriasi, o tokia įvairovė tik sustiprina įmonės stabilumą.

Puikus prieinamumas. Patikimas pristatymas. Konkurencingos kainos

ALSO gali tą pačią dieną pristatyti prekes savo klientams ar savo klientų klientams Lietuvoje. Smulkesni perpardavėjai gali pasirinkti produktus iš plataus mūsų siūlomo asortimento ir užsisakyti bet kokį pageidaujamą jų kiekį. ALSO Lietuva produktų rinkodaros darbuotojai suteiks Jums profesionalią pagalbą ir atsakys į su produktų konfigūravimu ir projektų valdymu susijusius klausimus. Mūsų interneto parduotuvėje pirkėjams visą parą 7 dienas per savaitę prieinama informacija apie visus mūsų siūlomus produktus ir jų užsakymo bei tiekimo būdai.

Individualiems poreikiams pritaikytas produktų portfelis. Trumpas planavimas. Visapusiška informacija apie produktus

ALSO kasdien palaiko ryšį su savo pirkėjais, todėl puikiai išmano jų poreikius, susijusius su programine įranga, serveriais, saugojimu, tinklais, apsauga ir kitais dalykais. ALSO siūlo idealiai kliento poreikiams pritaikytų sprendimų portfelį. Įgyvendinant projektus ALSO teikia pagalbą produktų architektūros ir projektavimo klausimais, sparčiai pritaiko reikalavimus konkrečioms konfigūracijoms, kontroliuoja projektų būklę. Valdant projektus ALSO skiria didelį dėmesį kainų ir produktų pokyčiams bei teikia pagalbą išbandant naujas koncepcijas.