SkyKick migratorius ir Backup sprendimas

ALSO papildė debesų kompiuterijos portalą ALSO Cloud Marketplace dar dviem puikiomis paslaugomis – SkyKick Migration Suites ir SkyKick Cloud Backup. Taip pat turime Jums ypatingą pasiūlymą! Jis yra aprašytas žemiau šiame laiške.

SkyKick yra globalus debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjas IT sprendimų Partneriams. Jų produktai sukurti taip, kad padėtų vystyti debesų kompiuterijos verslą, leisdami paprastai ir lengvai migruoti duomenis bei kurti atsargines jų kopijas. SkyKick paslaugomis naudojasi daugiau nei 5 000 Partnerių 125 šalyse.

SkyKick palengvina visus migravimo į Microsoft Office 365 etapus, maksimaliai automatizuodami kliento pašto dėžučių, kalendorių ir kitų duomenų migravimą į debesis. Taip pat, pasinaudojant SkyKick Cloud Backup paslauga, galima atlikti saugias Office 365 duomenų kopijas ir, esant reikalui, šiuos duomenis paprastai atstatyti iškart į jų originalią vietą. Apsilankykite ALSO Cloud Marketplace portale ir sužinokite daugiau.

SkyKick SMB and Enterprise Migration Suites įrankiai yra tinkami atlikti sklandžią ir patikimą automatizuotą migraciją į Microsoft Office 365 platformą, nesvarbu ar tai būtų tik vienas vartotojas, ar tūkstančiai, su sudėtinga daugiaserverine sistemos architektūra.

SkyKick Migration Suites automatizuoja visą migracijos procesą nuo pradžių iki pabaigos, taip pat automatizuodama ir didžiąją dalį pirminių konsultavimo etapų.

Duomenų praradimai vyksta net ir debesyse!

75% duomenų praradimų įvyksta dėl to, kad žmonės duomenis ištrina sąmoningai ar netyčia. Juos atstatyti paprastai yra brangu ir užtrunka daug laiko. SkyKick Cloud Backup – tai nauja „cloud-to-cloud“ atsarginių kopijų paslauga, kuri siūlo neribotas atsargines duomenų kopijas, žaibiškai greitą paiešką ir „one-click“ duomenų atstatymą į kliento Office 365 pašto dėžutę, kalendorių, kontaktus, OneDrive ar SharePoint.

Kurkite atsargines kopijas Exchange, SharePoint ar OneDrive verslo duomenims iki 6 kartų per dieną. Viskas paremta paprasta fiksuota mėnesine kaina be duomenų kiekio apribojimų!

Dalyvaukite SkyKick webinaruose!

Norite sužinoti kodėl tūkstančiai partnerių visame pasaulyje sėkmingai naudoja SkyKick paslaugas migruodami bei kurdami atsargines duomenų kopijas? Norite pamatyti gyvą šių SkyKick paslaugų demonstraciją? Tuomet registruokitės į nemokamus ALSO ir SkyKick webinarus.

DataLaikasRegistracija
2016 m. liepos 19d. 11.00 val. Registruotis
2016 m. liepos 27d. 12.00 val. Registruotis
2016 m. rugpjūčio 9d. 15.00 val. Registruotis
2016 m. rugpjūčio 19d. 11.00 val. Registruotis
2016 m. rugpjūčio 26d. 12.00 val. Registruotis

*Pasiūlymo sąlygos:
• Partneris turi būti užsiregistravęs ALSO Cloud Marketplace portale
• Kad galėtumėte pasinaudoti pasiūlymu, migracija vėliausiai turi būti pradėta iki rugpjūčio 31d. ir baigta iki rugsėjo 30d.
• Pasiūlymas taikomas SkyKick SMB arba Enterprise Suit paslaugoms. Pasiūlymas netaikomas Data Only Migration paslaugai.
• 10 nemokamų licencijų gali būti panaudotos tik vieno kliento migracijai. Jei panaudojama mažiau nei 10 licencijų, jos negali būti panaudotos kitam migracijos projektui
• Pasiūlymas baigiasi rugpjūčio 31d.