NUO PARDAVIMO IKI SĄSKAITŲ IŠRAŠYMO

ALSO Cloud Marketplace automatizuoja Debesijos verslo procesus

ALSO Cloud Marketplace – "vieno langelio parduotuvės“ principu veikiantis paslaugų užsakymo portalas ALSO Partneriams. Su ALSO Cloud Marketplace partneriai gali sujungti į visumą, parduoti ir valdyti Debesijos paslaugas nuo pardavimo iki sąskaitų išrašymo per vieną internetinę sąsają. Žemiau išvardintos pagrindinės funkcijos:

Prisijunkite prie vietinės prekybos platformos

ALSO Lietuva atrenka mūsų rinkoje laukiamas paslaugas ir sertifikuoja jų paslaugų tiekėjus. Mes kruopščiai suformuojame IaaS bei SaaS debesų kompiuterijos paslaugų asortimentą , o šalia jų - tradicines programinės bei aparatinės įrangos, finansinių ir draudimo paslaugų paslaugas.

Valdykite savo prekybos platformą

Paslaugų tiekėjai gali labai lengvai pridėti naujas paslaugas bei valdyti ar keisti jau parduodamas. Įkelkite paslaugos parametrų aprašymą, paslaugą iliustruojančią piktogramą, techninę dokumentaciją, pasirinkite kur, kaip ir kokiomis sąlygomis paslauga prieinama- ir... viskas!

Pasiūlymas išsiunčiamas greičiau nei per minutę

Pardavimų įrankis – pasiūlymas išsiunčiamas greičiau nei per minutę. Jūsų pardavėjų komandos nariai užtruks tik keletą sekundžių, kad paruoštų debesijos paslaugų pasiūlymą klientams - "drag and drop" principu pasirinkite norimas paslaugas, ir pasiūlymas Jūsų norimu formatu su Jūsų pasirinktomis kainomis jau paruoštas!

Patogiai kurkite ir valdykite klientus, vartotojus bei paslaugas

Paslaugų teikimo įrankis – patogiai kurkite ir valdykite klientus, vartotojus bei paslaugas. ALSO Cloud Marketplace platforma radikaliai supaprastina klientų, vartotojų ir paslaugų kūrimą bei valdymą. Kanalo partneriai gali paruošti ir koordinuoti savo siūlomas paslaugas 100% automatiškai su intuityvia vartotojo sąsaja, nesirūpindami dėl paslaugų konfigūracijos, priklausomybių ar darbo krūvių sudėtingumo.

Pateikite sąskaitas lengvai ir efektyviai

Sąskaitų išrašymo įrankis – pateikite sąskaitas lengvai ir efektyviai. Sąskaitų išrašymui reikalinga informacija kiekvieną mėnesį pateikiama patogiu standartiniu EDI formatu, o tuo pačiu- sistemoje bet kada galite pasitikrinti naudojimo statistiką. Jūsų klientams rodomas kainas keisti labai paprasta, kaip ir sukurti pageidaujamus kainodaros modelius skirtingiems klientams.

Nuo duomenų iki informacijos analizavimo

Ataskaitų įrankis – nuo duomenų iki informacijos analizavimo. Ataskaitas galima sudaryti iš bet kokių duomenų, geriausiai atitinkančių jūsų poreikius. Pateikite duomenis intuityviais formatais – įvairių formų diagramomis, grafikais, o taip pat lentelėmis. Ataskaitas galima išsaugoti, ir, jei reikia, pačius duomenis eksportuoti į trečiųjų šalių verslo analitikos įrankius.

Reikiama informacija kai jos reikia, ten, kur jums jos reikia

Pagalbos įrankis – reikiama informacija kai jos reikia, ten, kur jums jos reikia. Visapusiškos Pagalbos centras turi lengvai naudojamą problemų sekimo sistemą. Be to, jūs galite rasti visą reikiamą informaciją ir medžiagą, padėsiančią kuo paprasčiau ir veiksmingiau reklamuoti, parduoti ir diegti debesijos paslaugas bei sprendimus.

Iškart veikianti savitarna galutiniams vartotojams.

Savitarnos įrankis – iškart veikianti savitarna galutiniams vartotojams. Kanalo partneriai gali suteikti visiškai savitą patogių savitarnos galimybių rinkinį savo klientų vartotojams, pavyzdžiui, atnaujinti slaptažodžius, redaguoti kontaktinius duomenis, ir atsisiųsti vartotojo instrukcijas bei programinę įrangą.

Augustinas Teresius
ALSO Lietuva, UAB
ALSO Cloud Business Development Manager
+370 37 757561
+370 626 93386
sales.lt@also.cloud