1. Back
DIRBATE IŠ NAMŲ?

Šiuo metu įmonės dirba „namų režimu“, norėdamos apsaugoti savo darbuotojus, o verslo susitikimai rengiami virtualioje erdvėje. Kad darbas vyktų taip pat efektyviai ir sklandžiai kaip biure, būtina susikurti tinkamą darbo vietą – turėti reikiamą įrangą ir įrankius.

Siūlome jums produktus ir sprendimus, kurie sukurs pilnai veikiančią darbo vietą ir leis dirbti maksimaliai produktyviai namuose.


Norėdami pamatyti produktų kainą ir kiekį, turite būti prisijungę. PRISIJUNGTI .

Vaizdo konferencijai ir komandų susitikimams

Net jei fiziškai nedalyvaujate posėdžiuose, naudodamiesi tinkama garso ir vaizdo įranga, galėsite organizuoti kokybiškus susitikimus virtualioje aplinkoje.

Vaizdo kamera

Bendraukite ir būkite matomi, naudodami profesionalias internetines kameras, kurias galima montuoti tiesiai ant ekrano arba atskirai.

Ausinės ir garsiakalbis

Geros ausinės ir garsiakalbis užtikrina, kad pokalbio metu tiek jūs, tiek aplinkiniai jus girdėtų aiškiai, netrikdomi pašalinių garsų.

Pagrindiniai darbo įrankiai

Geras darbo efektyvumas priklauso nuo tinkamai parengtos darbo vietos, todėl Jums reikia ekrano su reguliuojama padėtimi, nešiojamojo kompiuterio su neprilygstamomis saugos funkcijomis, taip pat jungčių išplėtimo stotelės.

Nešiojamieji kompiuteriai

Patikimas nešiojamasis kompiuteris suteikia daugiau lankstumo ir užtikrina, kad darbą atliksite bet kur.

Jungčių išplėtimo stotelė

Dirbkite vienu kabeliu iš nešiojamojo kompiuterio, kuriame palaikoma USB-C į ekranus, įrenginius ir laidinį tinklą, naudodami universalų, elegantišką ir daug vietos taupantį „HP USB-C Dock G5“.

Monitoriai

Įsitikinkite, kad namuose turite gerą monitorių, kuris yra reguliuojamo aukščio ir užtikrina akių apsaugą.

Dokumentų tvarkymas iš namų

Kompaktiški, daug vietos taupantys daugiafunkciniai spausdintuvai patenkina visus jūsų poreikius lengvai spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti dokumentus, neišeinant iš namų.

Daugiafunkciniai spausdintuvai

Išmanieji spausdintuvai leis greitai ir kokybiškai atlikti užduotis bei tvarkyti dokumentus.

Po darbų leiskite laisvalaikį žiūrėdami filmus

Hisense televizorių modeliams H40B5100 ir H43B7100 patrauklus pasiūlymas.

Televizoriai

Dėl specialios kainos kreipkitės į savo pardavimo vadybininką.