IBM mokymai

IBM Lietuva kartu su ALSO Lietuva kviečia Jus dalyvauti įmonių vadovams ir IT specialistams skirtuose reginiuose, kuriuose pristatomi populiarūs ir verslą vystyti padedantys sprendimai bei inovacijos.

Įmonės bei organizacijos, norėdamos nugalėti kylančius iššūkius, turi lanksčiai reaguoti į problemas ir sugebėti įgyvendinti naujas idėjas. Tam reikalinga ne tik tinkama strategija, optimalios investicijos bei vadovavimas, bet ir patikima, informacinės infrastruktūros sistema.

Pasaulinė informacinių technologijų bendrovė IBM nuolat tobulina techninę bei programinę įrangą, siekdama, kad ji nepriekaištingai veiktų bei patenkintų besikeičiančius įvairių organizacijų poreikius, ieško patikimų bei veiksmingų problemų sprendimų variantų.

Šiuose renginiuose IBM specialistai supažindins su prielaidomis, lemiančiomis tarnybinių stočių pasirinkimą, patars, kada verta naudoti duomenų saugyklas bei kaip jas tinkamai išsirinkti ir valdyti. Apžvelgs būtiniausios programinės įrangos rinkinius, skirtus smulkiam ir vidutiniam verslui, pristatys karščiausias savo produktų naujienas.

Jau įvykusiuose renginiuose buvo pristatytos šios temos:

IBM System X serverių šeima
IBM „baby“ Storwize V3700
IBM PureFlex on System x
IBM Power on Pure
IBM Cloud computing pasiūlymai
IBM HWMA (garantinis aptarnavimas)
IBM Tivoli Storage Manager Administration
IBM QRadar - Deployment & Administration Training

Planuojamas mokymas:

IBM Guardium Administration (2014 Q1, data tikslinama)

Čia Jūs ne tik išgirsite apie IBM serverių bei saugyklų produktų, IBM programinės įrangos naujoves, bet taip pat turėsite puikią progą gyvai pabendrauti su gamintojo atstovais, sužinoti kaip gauti didesnes nuolaidas ir tuo pačiu - didesnį pelną parduodant IBM.

Jeigu jus sudomino galimybė sudalyvauti artimiausiame IBM Lietuva ir ALSO Lietuva organizuojamame IBM renginyje, užpildykite žemiau esančią paraišką. Vėliau su Jumis susisieks ALSO Lietuva darbuotojas.

Stengtis beveik nereikia! Nuolat laimėkite su IBM!

REGISTRACIJA:

Norėdami užsiregistruoti į mokymus spauskite šią nuorodą: registracija į IBM mokymus