2016-09-06 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO siūlo įsigyti „Windows 10 Enterprise E3“ per „ALSO Cloud Marketplace“ portalą

ALSO įkėlė į „ALSO Cloud Marketplace“ portalą naujausią „Microsoft“ programos „Cloud Solution Provider“ (CSP) produktą – „Windows 10 Enterprise E3“. Debesų kompiuterijos pagrindu veikiantis naujasis prenumeratos modelis leidžia klientams prekiauti verslo klasės apsaugos ir kontrolės sprendimais, taikant paprastą, individualiems vartotojams skirtą prenumeruojamos licencijos modelį, kuris pritaikytas veikti su „Office 365“ ir „Enterprise Mobility Suite“ (EMS).

„Nuolat atnaujinamas paslaugų katalogas yra būtina šiuolaikinio debesų kompiuterijos verslo priemonė. Norime padėti savo klientams įgyvendinti sparčiai augantį apsaugos funkcijų poreikį, todėl per „Microsoft“ CSP programą pristatome „Windows 10 Enterprise E3“, – sakė „ALSO Holding AG“ vyriausiasis skaitmeninių paslaugų padalinio viceprezidentas Aleksi Partanen.

„Windows 10 Enterprise E3“ yra profesionalams skirta operacinės sistemos „Windows“ versija, išsiskirianti patobulintomis saugumo ir valdymo funkcijomis, kurios labiausiai pritaikytos mažoms ir vidutinėms įmonėms. Įdiegę šią versiją, mažoms ir vidutinėms įmonėms atstovaujantys klientai gali naudoti verslo klasės šifravimo, vartotojų duomenų tvarkymo, vieno prisijungimo (SSO), įrangos valdymo ir daug kitų patobulintų funkcijų.

„Windows 10 Enterprise E3“ galima įsigyti per „ALSO Cloud Marketplace“ portalą nuo šių metų rugsėjo 1 d. visose 15-oje šalių, kuriose veikia ALSO.

Daugiau informacijos ir prieiga prie „ALSO Cloud Marketplace“ pateikiama interneto svetainėje www.alsocloud.lt

Kontaktinis asmuo:
Brunswick Group GmbH
Dr. Marc Langendorf
Telefonas: +49 89 80 99 025 17
Elektroninis paštas: mlangendorf@brunswickgroup.com

ALSO Holding AG (Emenas / Šveicarija) jungia informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) rinkos tiekėjus ir pirkėjus. Kompanija siūlo visas paslaugas IKT rinkos sektoriui iš tų pačių rankų. Veikdama Europos B2B rinkoje sujungia logistikos, finansavimo, tiekimo, skaitmenines ir sprendimų IT paslaugas į vieną paslaugų paketą. ALSO krepšelyje yra daugiau nei 160 tūkstančių produktų, tiekiamų 350 gamintojų. ALSO Grupėje dirba apie 3750 darbuotojų visuose kompanijos padaliniuose Europoje. Per 2015 mokestinius metus (kurie baigėsi gruodžio 31 d.) bendrovė gavo 7,8 mlrd. eurų grynųjų pardavimo pajamų. Didžiausia „ALSO Holding AG“ akcininkė yra „Droege“ grupė, Diuseldorfas, Vokietija.

Daugiau informacijos galite rasti www.also.com.

„Droege“ grupė
(pagrindinė akcininkė)
„Droege“ grupė (įkurta 1988 m.) yra nepriklausoma konsultavimo ir investicijų bendrovė, valdoma vienos verslininkų šeimos. Bendrovės specializacija – pagal užsakymą kuriamos restruktūrizavimo programos, skirtos didinti įmonių vertei. „Droege“ grupė sėkmingai sujungė šeimos valdomos bendrovės struktūrą ir kapitalo vertę ir sukūrė šeimos nuosavybės modelį. Grupė „ypatingais atvejais“ tiesiogiai investuoja savo kapitalą į antrines įmones ir vidutines bendroves. Vadovaudamasi savo moto „Įgyvendinimo menas“, grupė tapo geriausia iš visų įmonių, teikiančių praktinio įgyvendinimo konsultacijų paslaugas. „Droege“ grupės nuveiktų darbų portfelis atspindi nepriekaištingą įgyvendinimo kokybę. Šiandien veikiančios septynios bendrovės platformos atspindi pagrindines šių dienų tendencijas (mobilumą, prevenciją, skaitmenizavimą, demografiją ir kt.). Mūsų veiksmus lemia entuziazmas veikti kokybiškai, naujoviškai ir sparčiai. Taip „Droege“ grupė sėkmingai užėmė solidžią padėtį savo šalies bei tarptautinėje rinkoje ir dabar valdo per 120 bendrovių 30-yje valstybių. 2015 m. „Droege“ grupės pardavimo pajamos sudarė 9,2 mlrd. eurų.
Daugiau informacijos pateikiama interneto svetainėje http://www.droege-group.com.

„Microsoft“
„Microsoft Corp“ įkurta 1975 m. Ji įsteigta Vašingtono valstijoje. Bendrovė uždirba kurdama, gamindama, licencijuodama ir prižiūrėdama įvairios skaičiavimo technikos programinės įrangos produktus bei paslaugas. Į bendrovės programinės įrangos produktų ir paslaugų sąrašą įeina operacinės sistemos, skirtos asmeniniams kompiuteriams, serveriams ir išmaniesiems prietaisams; serverių programos, skirtos paskirstytųjų skaičiavimo išteklių aplinkoms; informacinės darbuotojų našumo programos; verslo sprendimų programos; didelio našumo skaičiavimo programos, programinės įrangos kūrimo priemonės; vaizdo žaidimai.

Atsakomybės ribojimas
Šiame pranešime žiniasklaidai yra perspektyvinių teiginių, kurie pagrįsti esamomis ALSO vadovybės prielaidomis ir prognozėmis. Dėl žinomos ir nežinomos rizikos, nežinomybės ir kitų veiksnių čia pateikti perspektyviniai teiginiai gali iš esmės neatitikti tikrojo grupės vystymosi, o ypač – rezultatų, finansinės padėties ir veiklos rodiklių. Grupė neprisiima jokios atsakomybės už šių perspektyvinių teiginių atnaujinimą ar jų pritaikymą pagal ateities įvykius ar aplinkybes.