2016-07-07 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„SkyKick“ įrankis padės supaprastinti migraciją į debesis

Emmen, Šveicarija, 2016 liepos 7
Pranešimas spaudai

SkyKick“ įrankis padės supaprastinti migraciją į debesis

ALSO Cloud Marketplace debesų kompiuterijos platforma buvo papildyta migracijos įrankiu „Skykick“, kuris IT sprendimų tiekėjams supaprastina migraciją į debesis ir leidžia lengviau atlikti klientų atsarginių kopijų (backup) kūrimą bei valdymą. Naudodami „SkyKick“ automatinės migracijos įrankį daugybė partnerių visame pasaulyje dešimtis tūkstančių verslų perkėlė į „Microsoft Office 365“ platformą. ALSO Cloud Marketplace yra pirmoji debesų kompiuterijos paslaugų pardavimo platforma Europoje, siūlanti migracijos ir atsarginių kopijų (Backup) paslaugas, kurių užsakymo ir pristatymo procesai yra visiškai automatizuoti.

„Daugelis įmonių nori pereiti prie debesų kompiuterijos paslaugų ir dirbti produktyviau, efektyviau bei lanksčiau. Integruoti debesijos sprendimai, tokie kaip „Microsoft Office 365“, šiuos norus paverčia realybe. Su „SkyKick“ mes siūlome idealų sprendimą savo partneriams, kuris leidžia lengvai migruoti į „Office 365“, o taip pat suteikia galimybę kartu pasinaudoti naujausia „Cloud Backup“ versija. Tai padeda mūsų partneriams padidinti pardavimų greitį, sumažinti migracijos projektų kompleksiškumą bei riziką”, – sakė Aleksi Partanen, „ALSO Holding AG“ skaitmeninių paslaugų vyresnysis viceprezidentas.

„Mes labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su ALSO – B2B prekyvietės lyderę Europoje. Įvairaus dydžio partneriai ieško būdų kaip padidinti pardavimus ir „Microsoft Office 365“ bei „Azure“ paslaugų naudojimą. „SkyKick“ debesijos valdymo sprendimų rinkinys, pasiekiamas naudojant ALSO Cloud Marketplace, gali padėti klientams įvykdyti visus šiuos uždavinius. Mes dalinamės savo viziją ir požiūriu tam, kad padėtume partneriams pradėti ir vystyti pelningą debesijos verslą, pasinaudojant į partnerius orientuotu paslaugų dizainu bei automatizavimu”, – sakė Eric Jewett, įmonės „International SkyKick“ viceprezidentas.

„SkyKick“ palengvina visus klientų pašto dėžučių, kalendorių ir kitų objektų migravimo į „Microsoft Office 365“ etapus. „SkyKick Cloud Backup“ teikia debesų technologijomis pagrįstą atsarginių kopijų paslaugą su neriboto dydžio duomenų saugykla ir leidžia vienu mygtuko paspaudimu atstatyti prarastus „Office 365“ duomenis. „SkyKick API“ užtikrina sklandžią integraciją ir suderinamumą su ALSO Cloud Marketplace. Tai leidžia palengvinti „SkyKick Migration“ ir „Backup“ produktų užsakymo, panaudojimo ir sąskaitų išrašymo procesus.

„SkyKick“ debesų valdymo sprendimą jau dabar galima rasti ALSO Cloud Marketplace portale, penkiolikoje Europos valstybių.
Prieigą prie ALSO Cloud Marketplace ir daugiau informacijos rasite adresu: http://www.also.cloud

Kontaktinis asmuo:
ALSO Lietuva UAB
Augustinas Teresius
Tel.: +370 626 93386
El. paštas: augustinas.teresius@also.com

ALSO Holding AG (Emmen/Šveicarija) jungia informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) rinkos tiekėjus ir pirkėjus. Kompanija siūlo visas paslaugas IKT rinkos sektoriui iš tų pačių rankų. Veikdama Europos B2B rinkoje sujungia logistikos, finansavimo, tiekimo, skaitmenines ir sprendimų IT paslaugas į vieną paslaugų paketą. ALSO krepšelyje yra daugiau nei 160 tūkstančių produktų, tiekiamų 350 gamintojų. ALSO Grupėje dirba apie 3600 darbuotojų visuose kompanijos padaliniuose Europoje. Grupės grynieji pardavimai 2015 finansiniais metais siekė 7,8 mlrd. eurų. Pagrindinis „ALSO Holding AG“ akcinininkas yra „Droege Grupė“. Daugiau informacijos galite rasti www.also.com.

„Droege Group“ (įkurta 1988 m.) yra nepriklausoma konsultacijų ir investavimo bendrovė, valdoma šeimos. Kompanija specializuojasi pritaikomų restruktūrizavimo programų srityje, siekiant stiprinti įmonių vertybes. „Droege Group“ susilieja korporatyvinė šeimos valdymo struktūra ir kapitalo valdymo svarba įmonėje. Esant ypatingoms situacijoms, įmonė naudojasi nuosavu kapitalu ir tiesiogiai investuoja į dukterinių įmonių veiklą ir vidutinio dydžio bendroves. Kompanija vadovaujasi šūkiu „The Art of Implementation“ (Įgyvendinimo menas) ir pirmauja tarp konsultavimo įmonių, kurios teikia praktines ir į konkretų pritaikymą orientuotas konsultavimo paslaugas. Bendrovės nuveiktų darbų portfolio įrodo aukštą „Droege Group“ kompetenciją. Sekdama pagrindinėmis tendencijomis, bendrovė veiklą vykdo septyniuose segmentuose, į kuriuos įeina: mobilumas, prevencija, skaitmeninimas, demografija ir kt. Reiklumas kokybei, inovacijos ir greitis lemia įmonės veiksmus. Remdamasi tokiomis vertybėmis „Droege Group“ sėkmingai išsikovojo poziciją vidaus ir tarptautinėse rinkose ir bendradarbiauja su daugiau nei 120 bendrovių 30 šalių. 2015 m. „Droege Group“ pardavimai siekė 9,2 mlrd. eurų.
Daugiau informacijos rasite: http://www.droege-group.com

SkyKick yra globalus debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjas IT sprendimų partneriams. Jų produktai sukurti taip, kad padėtų vystyti debesų kompiuterijos verslą, leisdami paprastai ir lengvai migruoti duomenis bei kurti atsargines jų kopijas. SkyKick paslaugomis naudojasi daugiau nei 5 000 Partnerių 125 šalyse. SkyKick pagridinė buveinė įsikūrusi JAV, Sietle.
Daugiau informacijos rasite: www.skykick.com

Atsakomybė

Šio pranešimo spaudai turinys yra paremtas dabartinėmis prielaidomis ir prognozėmis, susijusiomis su ALSO valdymu. Žinoma ir nežinoma rizika, neaiškumai, ir kiti veiksniai gali sukelti esminių skirtumų tarp pranešime nurodytų faktų ir ateities ataskaitų, rezultatų, finansinės padėties ir kt. Grupės veiksmų. Grupė neprisiima atsakomybės už pranešime nurodytos informacijos atnaujinimą ir jos pritaikymą prie būsimų įvykių arba kitų pokyčių.