1. Back

2016-07-20 - Emmen

Distributorius ALSO plečia veiklą Enterprise Cloud Service (paslaugų) srityje bendradarbiaudama su CANCOM grupe.

ALSO plečia veiklą siūlydama CANCOM AHP ENTERPRISE CLOUD sprendimą (AHP) ir dabar yra pirmoji B2B rinkoje, įvedant sklandų ir automatizuotą produktą, skirtą plačiai paplitusioms Enterprise Cloud Service (paslaugoms). ALSO, įsitikinusi sprendimo privalumu, įgyvendins AHP savo organizacijoje su maždaug 4000 vartotojų.

„Įmonės klientai su 250 vartotojų ir didėjant jų skaičiui susiduria su iššūkiu sukurti integruotą, o taip pat efektyvią ir saugią keičiamo dydžio IT aplinką. Taikydami AHP, klientai turi naudos iš visiškai automatizuoto sprendimo, skirto virtualiai darbo vietai, be kompromisų atsižvelgiant į vartotojo naudojimo patogumą, efektyvumą ir vartotojui taikomas specifines programas. Šis pasiūlymas padeda mūsų perpardavinėtojams didinti savo pridėtinę vertę ir pateikti savo klientams kompleksinį sprendimą“, sakė prof. Gustavo Möller-Hergt, bendrovės „ALSO Holding AG“ vadovas CEO (SIX: ALSN).

AHP jungia Enterprise Cloud Service ir įmonių individualių programų versijas integruotame ir automatizuotame sprendime, tuo pačiu užtikrindama visapusišką duomenų skaidrumą. Klientai savo darbuotojams visada gali suteikti darbalaukio aplinkoje aukščiausius saugos standartus ir geriausias naudojimo galimybes, kuomet jie turi naudos dėl skaidrios IT išlaidų apžvalgos iki pat smulkiausių detalių.

„Mums labai malonu dirbti su ALSO, pirmaujančiu Europos platintoju (pardavėju). Tuo pačiu atidarome perpardavėjams visame pasaulyje (pradžioj išskyrus Vokietiją) galimybę Cloud amžiuje plėtoti didelės vertės verslą su savo sprendimu AHP. Kartu su ALSO norėtume pradėti tarptautinę AHP plėtrą,“ - sakė Rudolf Hotter, „CANCOM“ grupės vadovas.

AHP ateityje ALSO Cloud rinkoje bus teikiama taip pat Šveicarijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje ir Rytų Europoje. Daugiau informacijos ir prieiga prie ALSO Cloud rinkos adresu: www.also.cloud .