2016-08-01 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO Grupė per pirmąjį pusmetį grynąjį pelną padidino 14 procentų

Emmen, Šveicarija, 2016 liepos 26
Pranešimas spaudai

ALSO Grupė per pirmąjį pusmetį grynąjį pelną padidino 14 procentų

ALSO Grupė užbaigė pirmąjį 2016 metų pusmetį turėdama 27,8 mln. eurų grynojo pelno ir taip 14 procentų pagerino šį rezultatą palyginti su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu. Pelningumas prieš mokesčius (EBT) šoktelėjo apie 12 procentų iki 40.3 mln. eurų. Grynieji pardavimai išaugo apytiksliai 3 procentais iki 771 mln. eurų.
„Mes labai džiaugiamės 2016 metų pirmųjų šešių mėnesių rezultatais. Nežiūrint į tai, kad ryžtingai investavome į verslo plėtrą, mums pavyko ženkliau padidinti pelną nei grynuosius pardavimus. Išplėtėme verslą Lenkijoje ir Beneliukso šalyse ir toliau plečiame savo veiklą,“ – sako ALSO Holding AG (SIX: ALSN) gen. Direktorius Gustavo Möller-Hergt.

Vidurio Europos rinka

Nors grynieji pardavimai sumažėjo 2 procentais iki 2304 mln. eurų, Vidurio Europos rinkos segmente buvo pasiektas 1,5% EBT pelningumas, kuris žymiai viršijo 2015 metų rodiklį (0,9 procento). Viena svarbiausių priežasčių buvo sėkmingai pritaikytos priemonės, dėl kurių ALSO Šveicarijai ir ALSO Prancūzijai pavyko stabilizuoti įmonių pelną. Be to, verslas Vokietijoje taip pat sekėsi geriau nei vidutiniškai.
Praėjusių metų atitinkamo laikotarpio rezultatai pateikti įvertinus faktą, kad ALSO International B.V bei ALSO Nederland B.V. (Beneliukso šalys) rezultatai nebepriskirti Vidurio Europos rinkos segmentui, o yra įtraukti į Šiaurės / Rytų Europos rinkos segmento rodiklius.

Šiaurės / Rytų Europos rinkos segmentas

Šiaurės / Rytų Europos rinkos segmente grynieji pardavimai augo 11 procentų iki 1467 mln. eurų, tuo tarpu EBT pelningumas krito iki 0,4 procentų palyginti su 2015 metų pirmąjį pusmetį buvusiuoju 1,2 procento. Šis mažėjimas yra susijęs su pradinėmis investicijomis į verslo plėtrą Lenkijoje ir Beneliukso šalyse, taip pat į sandėlį Suomijoje, kas leis ateityje mažinti logistikos kaštus.

Tarptautinė plėtra

Tarptautinė plėtra išlieka viena svarbiausių ALSO augimo strategijos krypčių. Per pastaruosius šešis mėnesius ALSO startavo Slovėnijos ir Belgijos rinkose. ALSO Polska, įkurtoje 2015, kaip ir planuota vyksta veiklos vystymo procesai. Suomijoje, Pirkaloje, neseniai atidarytas naujas modernus ALSO logistikos centras.
Be to, verslo plėtra buvo tęsiama vystant bendradarbiavimą ir sudarant naujas strategines partnerystes. ALSO remia Microsoft verslo srities „Workplace as a Service“ plėtojimą. Kartu su Logicom ALSO pasiūlė debesų platforma paremtas programinės įrangos paslaugas savo klientams Pietų ir Vidurio Rytų Europoje.

2016 m. perspektyvos

2016 metais ALSO tikisi pagerinti Grupės grynąjį pelną lyginant su 2015 metais.

Tiesioginė nuoroda: http://www.also.com/goto/20160726en

Tiesioginė nuoroda į tarpinę 2016 metų ataskaitą: http://www.also.com/goto/20160726enir

Kontaktinis asmuo:
Brunswick Group GmbH
Dr. Marc Langendorf
Telefonas: +49 89 80 99 02 517
El. paštas: mlangendorf@brunswickgroup.com

ALSO Holding AG (Emmen/Šveicarija) jungia informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) rinkos tiekėjus ir pirkėjus. Kompanija siūlo visas paslaugas IKT rinkos sektoriui iš tų pačių rankų. Veikdama Europos B2B rinkoje sujungia logistikos, finansavimo, tiekimo, skaitmenines ir sprendimų IT paslaugas į vieną paslaugų paketą. ALSO krepšelyje yra daugiau nei 160 tūkstančių produktų, tiekiamų 350 gamintojų. ALSO Grupėje dirba apie 3600 darbuotojų visuose kompanijos padaliniuose Europoje. Grupės grynieji pardavimai 2015 finansiniais metais siekė 7,8 mlrd. eurų. Pagrindinis „ALSO Holding AG“ akcinininkas yra „Droege Grupė“. Daugiau informacijos galite rasti www.also.com.

„Droege Group“ (įkurta 1988 m.) yra nepriklausoma konsultacijų ir investavimo bendrovė, valdoma šeimos. Kompanija specializuojasi pritaikomų restruktūrizavimo programų srityje, siekiant stiprinti įmonių vertybes. „Droege Group“ susilieja korporatyvinė šeimos valdymo struktūra ir kapitalo valdymo svarba įmonėje. Esant ypatingoms situacijoms, įmonė naudojasi nuosavu kapitalu ir tiesiogiai investuoja į dukterinių įmonių veiklą ir vidutinio dydžio bendroves. Kompanija vadovaujasi šūkiu „The Art of Implementation“ (Įgyvendinimo menas) ir pirmauja tarp konsultavimo įmonių, kurios teikia praktines ir į konkretų pritaikymą orientuotas konsultavimo paslaugas. Bendrovės nuveiktų darbų portfolio įrodo aukštą „Droege Group“ kompetenciją. Sekdama pagrindinėmis tendencijomis, bendrovė veiklą vykdo septyniuose segmentuose, į kuriuos įeina: mobilumas, prevencija, skaitmeninimas, demografija ir kt. Reiklumas kokybei, inovacijos ir greitis lemia įmonės veiksmus. Remdamasi tokiomis vertybėmis „Droege Group“ sėkmingai išsikovojo poziciją vidaus ir tarptautinėse rinkose ir bendradarbiauja su daugiau nei 120 bendrovių 30 šalių. 2015 m. „Droege Group“ pardavimai siekė 9,2 mlrd. eurų.
Daugiau informacijos rasite: http://www.droege-group.com

SkyKick yra globalus debesų kompiuterijos paslaugų tiekėjas IT sprendimų partneriams. Jų produktai sukurti taip, kad padėtų vystyti debesų kompiuterijos verslą, leisdami paprastai ir lengvai migruoti duomenis bei kurti atsargines jų kopijas. SkyKick paslaugomis naudojasi daugiau nei 5 000 Partnerių 125 šalyse. SkyKick pagridinė buveinė įsikūrusi JAV, Sietle.
Daugiau informacijos rasite: www.skykick.com

Atsakomybė

Šio pranešimo spaudai turinys yra paremtas dabartinėmis prielaidomis ir prognozėmis, susijusiomis su ALSO valdymu. Žinoma ir nežinoma rizika, neaiškumai, ir kiti veiksniai gali sukelti esminių skirtumų tarp pranešime nurodytų faktų ir ateities ataskaitų, rezultatų, finansinės padėties ir kt. Grupės veiksmų. Grupė neprisiima atsakomybės už pranešime nurodytos informacijos atnaujinimą ir jos pritaikymą prie būsimų įvykių arba kitų pokyčių.