2016-06-13 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO Lietuva: ALSO plečiasi – atidaromas naujas filialas Belgijoje

ALSO tęsia plėtros kelią ir birželio 15 d. atidaro būstinę Belgijoje. Kompanija ruošiasi pateikti platų paslaugų spektrą Belgijos ir Liuksemburgo klientams. „Belgijos rinka mums puikiai pažįstama dvidešimt metų kaip eksporto šalis. Didžiuojamės, kad tapome spausdinimo įrenginių lyderiu šioje šalyje – šimtams perpardavėjų ir mažmenininkų tiekiame IT paslaugas ir produktus. Tad stipriname savo veiklą, atidarydami naująjį biurą Gento mieste“, – džiaugiasi „ALSO Holding AG“ generealinis direktorius Gustavo Möller-Hergt.

ALSO Belgijai siūlo dvikalbę internetinę parduotuvę, kurioje galima rasti šių lyderiaujančių gamintojų - Asus, WD, Intel, Seagate, Lexmark, Netgear, LaCie, Epson, Eaton, APC ir Solidfire prekes. Taip pat, dėka sandėlio, esančio Nyderlanduose, ALSO užtikrina maksimalų logistikos paslaugų efektyvumą ir greitį.

Įskaitant Belgiją, ALSO veikia 15 Europos šalių: Danijoje, Vokietijoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Slovėnijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje.

Nuorodą į spaudos pranešimą anglų kalba rasite paspaudę: http://www.also.com/goto/20160609en

ALSO Holding AG (Emmen / Šveicarija) jungia informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) rinkos tiekėjus ir pirkėjus. Kompanija siūlo visas paslaugas IKT rinkos sektoriui iš tų pačių rankų. Veikdama Europos B2B rinkoje sujungia logistikos, finansavimo, tiekimo, skaitmenines ir sprendimų IT paslaugas į vieną paslaugų paketą. ALSO krepšelyje yra daugiau nei 160 tūkstančių produktų, tiekiamų 350 gamintojų. ALSO Grupėje dirba apie 3600 darbuotojų visuose kompanijos padaliniuose Europoje. Grupės grynieji pardavimai 2015 finansiniais metais siekė 7,8 mlrd. eurų. Pagrindinis „ALSO Holding AG“ akcinininkas yra „Droege Grupė“. Daugiau informacijos galite rasti www.also.com .

Atsakomybė

Šio pranešimo spaudai turinys yra paremtas dabartinėmis prielaidomis ir prognozėmis, susijusiomis su ALSO valdymu. Žinoma ir nežinoma rizika, neaiškumai, ir kiti veiksniai gali sukelti esminių skirtumų tarp pranešime nurodytų faktų ir ateities ataskaitų, rezultatų, finansinės padėties ir kt. Grupės veiksmų. Grupė neprisiima atsakomybės už pranešime nurodytos informacijos atnaujinimą ir jos pritaikymą prie būsimų įvykių arba kitų pokyčių.