2016-05-18 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO Lietuva: Pranešimas apie ALSO Cloud Marketplace

Naujos funkcijos ALSO Cloud Marketplace – „Privatus katalogas“ ir „Partnerių Branding’as“

ALSO pristato „Privatų katalogą“ ir „Partner Branding“ ALSO Cloud Marketplace platformoje

ALSO Group didina Debesų kompiuterijos platformos patrauklumą ir pristato novatoriškas funkcijas „Privatų katalogą“ ir „Partnerių Branding’ą“ kurios nuo šiol lengvai prieinamos visose šalyse kur ALSO vykdo veiklą.

„Kas valandą ištisą parą septynias dienas per savaitę prie ALSO Cloud Marketplace prisijungia po naują vartotoją. Mes vykdome savo įsipareigojimus ir nuolat plečiame ALSO Cloud Marketplace galimybes Debesų kompiuterijos versle“, – teigia Aleksis Partanenas, ALSO Holding AG skaitmeninių paslaugų viceprezidedntas.

„Privatus katalogas“ leidžia ALSO Partneriams viešinti ir valdyti savo paslaugas ALSO Cloud Marketplace platformoje, skirtas tik savo klientams. Tai padeda Partneriams grupuoti, pasiūlyti ir parduoti galimas paslaugas ALSO Cloud Marketplace platformoje. „Partnerių Branding’as“ suteikia galimybę ALSO Partneriams pritaikyti savo individualų kompanijos prekės ženklą ir įvaizdį ALSO Cloud Marketplace platformoje. Tokiu būdu ALSO Partneriai gali suteikti prieigą galutiniam vartotojui prie jiems jau pažįstamos aplinkos.

ALSO „Privatus katalogas“ ir „Partnerių Branding’as“ nieko papildomai nekainuoja nei esamiems, nei naujiems klientams.

Nuoroda į ALSO Cloud Marketplace: http://www.alsocloud.lt

Tiesioginė nuoroda į spaudos pranešimą: http://also.cloud/news/20160510en

Apie „ALSO Lietuva“

„ALSO Lietuva“ yra vienos didžiausių Europoje didmeninės IT ir elektronikos prekių tiekėjų kompanijos „ALSO Holding AG“ padalinys. „ALSO Lietuva“ tiekia rinkai kompiuterinę, programinę įrangą, kompiuterinių žaidimų įrangą, periferijos įrenginius bei buitinės elektronikos prekes.

ALSO jungia informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) rinkos tiekėjus ir pirkėjus. Kompanija siūlo visas paslaugas IKT rinkos sektoriui iš tų pačių rankų. Veikdama Europos B2B rinkoje sujungia logistikos, finansavimo, tiekimo, skaitmenines ir sprendimų IT paslaugas į vieną paslaugų paketą. ALSO krepšelyje yra daugiau nei 160 tūkstančių produktų, tiekiamų 350 gamintojų. ALSO Grupėje dirba apie 3600 darbuotojų visuose kompanijos padaliniuose Europoje. Grupės grynieji pardavimai 2015 finansiniais metais siekė 7,8 mlrd. eurų. Pagrindinis „ALSO Holding AG“ akcinininkas yra „Droege Grupė“. Daugiau informacijos galite rasti www.also.com .

Atsakomybė

Šio pranešimo spaudai turinys yra paremtas dabartinėmis prielaidomis ir prognozėmis, susijusiomis su ALSO valdymu. Žinoma ir nežinoma rizika, neaiškumai, ir kiti veiksniai gali sukelti esminių skirtumų tarp pranešime nurodytų faktų ir ateities ataskaitų, rezultatų, finansinės padėties ir kt. Grupės veiksmų. Grupė neprisiima atsakomybės už pranešime nurodytos informacijos atnaujinimą ir jos pritaikymą prie būsimų įvykių arba kitų pokyčių.