1. grįžti

Kaip kreiptis dėl darbo

Galimybę sudaryti pirmą įspūdį turime tik vieną kartą. Tai galioja ir Jūsų paraiškai dėl darbo

ALSO grupės būstinėje Šveicarijoje ir ALSO kompanijoje Europoje dirba daugiau nei 4000 darbuotojų 44 skirtingų tautybių, kurie pasirinko ALSO įmonę savo darbdaviu.

Pateikiame keletą paprastų taisyklių, kaip parašyti gerą paraišką

- Motyvacinis laiškas;

- Gyvenimo aprašymas;

- Visos susijusios rekomendacijos ir pažymėjimai.

- Kokias pareigas norėtumėte eiti?

- Kuo jus domina šis konkretus darbas?

- Ko tikitės iš naujojo darbo?

- Kodėl Jūs esate tinkamas užimti šias pareigas?

- Jūsų gyvenimo aprašymas turėtų būti lentelės formos;

- Pradėkite nuo paskutinių savo eitų / einamų pareigų.

- Kruopščiai patikrinkite savo paraišką, ar nėra formatavimo arba rašybos klaidų;

- Aiškiai išdėstykite savo paraišką dėl darbo ir įsitikinkite, kad ją lengva skaityti;

- Laikykitės rašytinei korespondencijai taikomų taisyklių (pvz., pastraipos, tarpai tarp eilučių, šrifto dydis);

- Būtų idealu, jeigu prieš siųsdami savo paraišką dėl darbo visus Word formato dokumentus konvertuotumėte į vieną, ne didesnį kaip 5 MB PDF failą.

- Savo gyvenimo aprašyme paminėkite aktualius savo asmeninius pomėgius;

- Savo motyvacinį laišką rašykite taip, kad norėtume daugiau apie Jus sužinoti;

- Papasakokite, kodėl Jūsų patirtis mums bus naudinga;

- Pateikite mums pasiūlymų, kaip pradėti pokalbį dėl darbo.

Kaip kreiptis dėl darbo

Šiame skaitmeniniame amžiuje paraiškų dėl darbo laukiame elektroniniu paštu. Tokios pačios taisyklės galioja ir paštu siunčiamoms paraiškoms. Nepamirškite pridėti visų reikiamų dokumentų.

Patogiausia viską sudėti į vieną (ne didesnį kaip 5 MB) PDF dokumentą. Tokiu būdu jokie dokumentai nepasimes, o žmogiškųjų išteklių vadovas galės greitai peržiūrėti visus Jūsų duomenis.

Reikiamą el. pašto adresą rasite atitinkamo darbo skelbime arba darbo skelbimų lentoje.

Paraiškas dėl darbo taip pat mielai priimame ir įprastu paštu. Mums reikės Jūsų motyvacinio laiško, gyvenimo aprašymo ir visų rekomendacinių laiškų / kvalifikacijos pažymėjimų kopijų, kurios gali būti svarbios norint užimti Jūsų pageidaujamas pareigas; šių dokumentų taip pat reikia, jeigu siunčiate mums paraišką dėl darbo neprašyti.

Taip pat reikėtų nurodyti, kurioje vietoje pageidautumėte dirbti ir nuo kada galėtumėte pradėti dirbti.

Atitinkamo gavėjo vardą ir pavardę bei adresą rasite darbo skelbime arba darbo skelbimų lentoje.

Klausimai ir atsakymai

Galite kreiptis tiesiogiai į atskirą dukterinę įmonę. Jeigu Jus domina darbas daugiau nei vienoje šalyje ar dukterinėje įmonėje, savo paraišką dėl darbo galite pateikti per ALSO Holding AG centrinę paraiškų tarnybą. Ten dirbantys asmenys įdėmiai peržiūrės jūsų paraišką ir persiųs ją visoms dukterinėms įmonėms / į visas šalis, kur gali būti atitinkamos Jus dominančios laisvos darbo vietos.

Deja, negalime atsakyti į šį klausimą, nes kiekvienoms pareigoms įsidarbinimo proceso trukmė yra skirtinga. Stengsimės atsakyti Jums kaip įmanoma greičiau.

Jeigu paraišką siunčiate dėl konkrečios laisvos darbo vietos, darbo skelbime beveik visuomet bus nurodytas kontaktinis asmuo, kuriam reikėtų adresuoti dokumentus. Priešingu atveju savo paraišką siųskite atitinkamos dukterinės įmonės žmogiškųjų išteklių skyriui. Jeigu abejojate, paskambinkite mums ir mielai jums padėsime.

Paraišką dėl darbo mums laisvai galite siųsti įprastu paštu. Tačiau elektroniniu būdu pateikti paraišką yra paprasčiau, greičiau ir duomenis lengviau tvarkyti.

Gerą paraišką dėl darbo sudaro motyvacinis laiškas, gyvenimo aprašymas ir aktualūs rekomendaciniai laiškai / pažymėjimai. Šie dokumentai turėtų mums leisti susidaryti pirmą įspūdį apie Jūsų profesinę kvalifikaciją ir asmenines savybes. Išsamesnę informaciją šia tema rasite skirsnyje Patarimai teikiant paraišką dėl darbo

Pasiūlymus dėl laisvų darbo vietų atnaujiname kasdien. Užpildžius laisvą darbo vietą skelbimas interneto svetainėje pašalinamas. Todėl galite daryti prielaidą, kad visos skelbiamos darbo vietos yra laisvos.

Be abejo, galite dar kartą teikti paraišką užimti bet kurias laisvas pareigas ALSO, netgi jeigu Jūsų paraiška buvo atmesta.

Mes siekiame sukurti plačiam talentingų žmonių ratui patrauklias darbo sąlygas ir suteikti galimybes kilti karjeros laiptais bei išvystyti visą potencialą. Todėl mielai priimame darbą keičiančius asmenis, jeigu jie turi tinkamą kvalifikaciją pageidaujamoms pareigoms užimti.

ALSO visuomet ieško mums padėti dirbti galinčių talentingų žmonių. Todėl mums malonu, kai žmonės imasi iniciatyvos ir patys teikia paraiškas dėl darbo.