1. grįžti

Kaip prisijungti prie ALSO komandos

ALSO siūlo puikias galimybes

Nesvarbu, ar tebestudijuojate mokykloje arba universitete ar esate patyręs vadovas – suteiksime Jums galimybes sėkmingai dirbti su mumis.ALSO principai yra „ALSO namo“ stogas. Kasdien vadovaujamės jais dirbdami su klientais, verslo partneriais ir bendraudami tarpusavyje. Šie principai taip pat leidžia įmonei nepriklausantiems asmenims patirti ALSO siūlomų paslaugų unikalumą.

Ar sudominome Jus? Tuomet užpildykite paraišką užimti vienas iš laisvų pareigų ir tapkite mūsų komandos nariu.

Profesionalai

Jūs jau turite profesinės patirties. Šiuo metu norite pokyčių: norėtumėte naujos ir (arba) didesnės atsakomybės bei tobulėti savo pasirinktos profesijos srityje. ALSO gali suteikti Jums gausybę galimybių realizuoti savo karjeros siekius.

Vadovaujantis personalas

Kaip vadovas, Jūs trokštate naujos atsakomybės, norite, kad Jūsų patirtis, žinios ir išsiugdytos vadovavimo savybės būtų lemiamos siekiant gerų darbo rezultatų ir norite padėti mums toliau išlikti rinkos lyderiais.

Studentai

Stropiems ir talentingiems studentams ALSO gali suteikti daug įvairių galimybių. Atlikdami praktiką arba darbo ir studijų programą arba rašydami savo bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų baigiamąjį darbą galite įgyti praktinės patirties IRT srityje. Galėsite užmegzti vertingų pažinčių, kurios pravers jums siekiant karjeros ir bus ypač naudingos Jums mėginant įsidarbinti ALSO.

Stažuotės / Profesiniai mokymai

Profesiniai mokymai ALSO yra puikus pagrindas, padėsiantis sėkmingai įsilieti į darbo rinką. Jauniems žmonėms galime suteikti profesinio mokymosi galimybę savo gamyklose ir biuruose. Dauguma baigusių mokymus pasilieka ALSO ir įgyja galimybę tęsti studijas remiant įmonei ir siekti aukštesnių bei patrauklesnių pareigų.