TOODETE, LAHENDUSTE JA TEENUSTE ÄRIMUDELID

ALSO keskseks eduteguriks on kontserni püsiv ja lai kliendibaas, mis loob äri arendamiseks erinevatele ärimudelitele põhinevaid lisavõimalusi.

Ärimudelid erinevad dünaamika, turutõkete, marginaalide, tegevuskulude, kasutatava käibekapitali ja kindlasti ka töötajate kvalifikatsioonide poolest. 2012. aastal jagas ALSO senise äriloogika mudelipõhiseks, et muuta neist igaühe areng intensiivsemaks. Traditsioonilise tehingupõhise toodete tarnemudeli peamisteks kujundajateks on mahu- ja mastaabiefektid. Lahenduste sektoris on äri konsultatsioonipõhise iseloomu tõttu tagant tõukavaks jõuks projektide nõudmiste täpne piiritlemine, erialased testimiskogemused ning -võimalused. Teenuste pakkumine põhineb ärimudelil, mille eesmärk on kujundada, ehitada ning arendada teenusprotsesse. Sellise jaotuse tulemusena on erinevatel ärimudelitel erinevad riskistruktuurid ja mitmekesistamine suurendab ettevõtte stabiilsust.

Suur valik laotooteid, usaldusväärne tarneraamistik, konkurentsivõimelised hinnad

ALSO suudab oma klientidele – või nende klientide klientidele – tarnida sama päeva jooksul. Meie laiast tooteportfellist saavad edasimüüjad tellida soovitud toote atraktiivse hinnaga mistahes soovitud koguses. ALSO enam kui 1500 müügi- ja tootespetsialisti pakuvad professionaalset tuge nii tootetehnilistes küsimustes kui ka keerulisemate lahendusprojektide nõustamisel. Meie veebipõhises müügikeskkonnas eLink on info laoseisude, hindade ning tellimisvõimaluste kohta saadaval 24/7.

Nõudmistepõhine tooteportfell, kiire ja oskuslik projektide planeerimine, toodete põhjalik teadmine-tundmine

ALSO igapäevane suhtlus edasimüüjatega hoiab meid kursis nende nõudmistega tarkvara, serverite, varundustoodete, võrguseadmete, andmeturbe ja teiste tootegruppide osas. ALSO pakub täpselt kliendi vajadustest lähtuvat lahenduste portfelli. ALSO sõnastab kiiresti kliendi vajadused konkreetseteks konfiguratsioonideks, pakub tuge nende lahendusprojektidesse sobitamisel ning töötab käsikäes kliendiga kogu projektide elluviimise protsessi ulatuses. ALSO jälgib tähelepanelikult võimalikke muutusi toodete ja hinnastuse juures ning tagab alati parima võimaliku toe pidades silmas eesmärgistatud lahendust.