1. tagasi

22.12.2016 - Tallinn

Meediateade: ALSO lisab Marketplace’i Giosgi otsevestluse ja konversioonitööriistad

ALSO tugevdab oma positsiooni klienditeeninduse ja kliendikogemuse täiustamise valdkonnas ning lisab Cloud Marketplace’i ettevõtte Giosg otsevestluse ja konversioonitööriistad. Giosgi tööriistad kasutavad peamiselt anonüümseid külastusandmeid, mis võimaldavad ettevõtetel keskenduda otsevestlusele just nende külastajatega, kes tõeliselt abi vajavad, ja toetavad konversiooni, nii et kliendi kogemus ettevõttega suhtlemisel paraneb oluliselt.

Giosg aitab nii suurtel kui ka väikestel ettevõtetel jõuda oma veebipõhiste külastajateni siis, kui nad mingil põhjusel ei suuda otsustada või on segaduses. Giosgi algoritmid analüüsivad veebikülastajate käitumist ja võimaldavad ettevõtetel reageerida strateegiliselt täpselt siis, kui külastaja kõige tõenäolisemalt abi vajab, kasutades selleks otsevestlust, veebisaidi koossirvimise seanssi lisandmooduliga CoBrowse, eripakkumisi või kohandatud teenuseelemente. Tavapärases klienditeenindussituatsioonis käsitletakse korraga ühte telefonikõnet või e-kirja, Giosgi kliendid saavad seevastu kasutada otsevestlust, mis võimaldab suhelda korraga mitme külastajaga. Lisaks on Giosgil kliente, kes on suurendanud konversioonimäära üle 20 protsendi, paludes kontaktandmeid oma veebisaidi külastajatelt, kui nende käitumise alusel võib eeldada, et nad on nõus seda tegema.

„Meie pilveteenuste valik kasvab jõudsalt, nüüd toome turule võimaluse töötada veelgi nutikamalt, lihtsamalt ja säästlikumalt. Giosgi teenused täiendavad suurepäraselt meie portfelli, aidates meie klientidel oma veebipõhiseid kliente teenindada ja neile müüa ning oluliselt suurendada konversioonimäära,“ selgitas ALSO pilvepõhiste sõltumatute tarkvaratootjate valdkonna juht Thorlakur Thorgeirsson.

„Giosgi missioon on aidata ettevõtetel võtta kasutusele peidetud sisemised tehnoloogilised võimalused, ilma IT-osakonna seatud piirangute või vajaduseta tehnilise oskusteabe järele. ALSO Cloud Marketplace’i abil saame kiiresti laieneda uutele turgudele ja jõuda uute ettevõteteni, aidates meil täita oma missiooni ja leida lugematul arvul uusi kliente,” ütles Giosgi juhatuse esimees Ville Rissanen.

Giosg.comi teenused on nüüd ALSO Cloud Marketplace’is saadaval.

Lisateabe saamiseks ja ALSO Cloud Marketplace’i sisselogimiseks kasutage aadressi www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com