1. tagasi

21.12.2016 - Tallinn

Meediateade: Microsoft Azure CSP tähistab esimest aastat ALSO Cloud Marketplace'is

Microsoft Azure CSP tähistab esimest aastapäeva eduka koostöö alustamisest ALSO-ga. Partnerluse eesmärk on pakkuda ALSO kanalipartneritele otsast lõpuni automaatset pilveteenuste ressursieraldust, arveldust, tarbimise mõõtmist ja tellimusehaldust. Tänu ALSO ja Microsoft Azure CSP partnerlusele, mis võimaldab IT-keskkondade käitamisega seotud kulusid oluliselt vähendada, saavad edasimüüjad paremini kliente kaasata ja oma kasumlikkust suurendada.

Microsoft Azure on Microsofti avalik pilvandmetöötluse platvorm, mis võimaldab kasutajatel valida analüüsi-, talletus- ja võrgundusteenuseid, et arendada ning mastaapida uusi lahendusi või käitada olemasolevaid rakendusi pilves. ALSO Cloud Marketplace on muutnud viisi, kuidas Microsoft Azure'i pilveteenuseid hangitakse ja hallatakse, pakkudes edasimüüjatele platvormi, kus saab kombineerida Microsofti pilvepõhiseid tooteid ja suure marginaaliga teenusepakkumisi.

„Ettevõtted üle maailma on vastamisi hiiglasliku digiteerimislainega. See nõuab uut lähenemist nii IT-le kui ka IT-teenuste tarbimisele. Äriprotsesside digiteerimine on selles kiiresti arenevas keskkonnas kriitilise tähtsusega. Oma partneritega rääkides oleme kuulnud, et selliste sageli valulike ja kulukate protsesside digiteerimislahendused on meie partneritele üheks peamiseks väärtuspakkumiseks,” ütles Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding AG tegevdirektor.

„Jooksval arveldamisel põhinevad (nn Pay-as-you-go) tarbimismudelid peavad olema läbipaistvad, tõhusad ja vajama võimalikult vähest sekkumist. Meie ettevõttele oli Microsoft Azure CSP kasutuselevõtt ALSO Cloud Marketplace'il tõeliseks pöördepunktiks. Tänu ALSO geniaalsele automaatsele ressursieraldusele saab meie müügiosakond hoolitseda juurutamise eest ise, ilma tehnikuid kaasamata. Lisaks oleme tänu integreeritud arveldusfunktsioonidele saanud lahti vanamoelistest ja kulukatest haldusülesannetest,” ütles Stefan Zenkel, aConTechi tegevdirektor.

Lisateavet toote kohta ja ALSO Cloud Marketplace'i leiate aadressilt www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com