1. tagasi

19.12.2016 - Tallinn

Meediateade: ALSO alustab koostööd Waysiga ja lihtsustab dokumendihalduse töövoogu

ALSO lisab Cloud Marketplace’i Rootsi ettevõtte Waysi loodud Sharepointi põhise dokumendihalduse süsteemi MetaShare. See annab ALSO edasimüüjatele uue tööriista, millega aidata Office 365 klientidel Sharepointi töövoo võimalusi maksimaalselt ära kasutada.

Ways on arendanud MetaShare Online’i juba kaks viimast aastat. See Office 365 / SharePointi baasil lahendus aitab organisatsioonidel oma dokumendihalduse töövoogu paremini struktureerida, sujuvamaks muuta ja lihtsustada ning erinevate osakondade koostööd hõlbustada. Kuigi MetaShare on litsentsipõhise tootena saadaval suurettevõtetele juba 2010. aastast, siis 2016. aasta algusest pakub ettevõte ka paindlikku väikse kuutasuga veebipõhist lahendust, mis sobib igas suuruses ettevõtetele.

„Lisades kiiresti teenuseid, mis võimaldavad meie klientidel kasutada uute lahenduste ehitamisel olemasolevat Office 365 investeeringut, saavad nad oma kulusid optimeerida ning kasutajatele praeguste teenuste baasil uusi funktsioone pakkuda. MetaShare pakub kaasaegset ja intuitiivset dokumendihalduse süsteemi, mis täiustab SharePoint Online'i funktsionaalsust ning aitab kasutajatel oma igapäevatööd sujuvamaks muuta,” ütles Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Cloudi ISV-juht.

„Usume, et just MetaShare avab Sharepointi dokumendihalduse võimalused kõige paremini ning pakub edasimüüjatele müügi- ja tugitegevustes tohutut lisandväärtust. Kuna paljudele klientidele ja lõppkasutajatele on tavapärased arhiivid suureks peavaluks, on MetaShare loodud tegema dokumentidega töötamise ja erinevate osapoolte koostöö võimalikult lihtsaks ja kiireks . Meie partnerlus ALSO-ga aitab koos Office 365 leviku kasvuga MetaShare'il ka Euroopa ja globaalsetele turgudele jõuda,” ütles Per Rolder, Waysi tegevdirektor ja partner.

MetaShare’i teenused on nüüd ALSO Cloud Marketplace’is saadaval.

Lisateavet teenuse kohta ja ALSO Cloud Marketplace'i leiate aadressilt www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com