1. tagasi

8.12.2016 - Tallinn

Meediateade: ALSO lisab Cloud Marketplace’i DEACi andmekeskuse teenused

ALSO lisab ALSO Cloud Marketplace’i DEACi kasutusvalmis privaat- ja virtuaalserverite rentimisteenuse. DEAC pakub ettevõtetele nende vajaduste järgi kohandatud IT-lahendusi, sh serverite rentimist, andmete varundamist ja virtuaalseid töölaudu.

Tänu DEACi pilveteenustele saavad ettevõtted keskenduda oma laienemisele ilma kulukate investeeringuteta füüsilisse riistvarasse ja selle hooldusse. Lisaks andmete kättesaadavuse tagamisele ja haldustoe pakkumisele kasutab DEAC turvalist virtuaalplatvormi, mis töötab HP riistvara ja VMware tarkvaraga.

„Oleme huvitatud ALSO ja DEACi vahelise koostöö laiendamisest. ALSO Cloud Marketplace võimaldab meie klientidel turundada ja müüa oma teenuseid kõikjal Euroopas,“ selgitas ALSO pilvepõhiste sõltumatute tarkvaratootjate valdkonna juht Thorlakur Thorgeirsson.

„ALSO B2B turg aitab DEACil jõuda oma lõppkasutajateni, kes on väga huvitatud aega säästvatest IT-teenustest. Meil on hea meel alustada kööstööd ALSO-ga. Koos saame pakkuda lõppkasutajatele nende äritegevuse jaoks olulisi teenuseid. Peame omavahelist koostööd pikaajaliseks ja arenguvõimalusi loovaks,“ lisas DEACi tegevjuht Andris Gailitis.

Lisateabe saamiseks ja ALSO Cloud Marketplace’i sisselogimiseks kasutage aadressi http://www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com