1. tagasi

11.11.2016 - Tallinn

Meediateade: ALSO lisab ALSO Cloud Marketplace’i 24SevenOffice’i ERP-i

ALSO ja 24SevenOffice alustavad koostööd ja hakkavad kiiresti arenevas ALSO Cloud Marketplace’is pakkuma esimesena Euroopas pilvepõhist ettevõtte ressursiplaneerimise tarkvaralahendust (ERP). 24SevenOffice on loonud ettevõtetele võimsa SaaS-põhimõttel töötava ERP-süsteemi, mis hõlmab täielikult integreeritud tööriistade komplekti kliendisuhete haldamiseks, raamatupidamiseks, projektijuhtimiseks, ajaplaneerimiseks, kuluarvestuseks ja aruandluseks.

Süsteem on täielikult pilvepõhine ning võimaldab klientidel töötada mugavalt ja probleemideta nii süle- ja tahvelarvutitest kui ka mobiiltelefonidest, sõltumata sellest, kas nende töötajad on kontoris või teevad tööd liikvel olles. Süsteem on mastaabitav ja väga lihtsa hinnakujundusega, nii et see on ettevõtete jaoks paindlik ja etteplaneeritavate kasutuskuludega.

„Partnerlus 24SevenOffice’iga annab meile võimaluse suunata digirevolutsiooni ettevõtetes. Koostöös soovime pakkuda esmaklassilist lahendust, mis aitab meie partneritel leida ja rakendada uusi ärivõimalusi,“ selgitas ALSO pilvepõhiste sõltumatute tarkvaratootjate valdkonna juht Thorlakur Thorgeirsson.

„Kuna 24SevenOffice on investeerinud avatud APIsse, saavad ALSO edasimüüjad pakkuda ERP-lahendust, mida saab integreerida olemasolevate süsteemidega oluliselt väiksemate kuludega võrreldes traditsioonilise tarkvaraga. Iga firma ärijuhtimine põhineb ressursside planeerimisel, seetõttu on ERP-tarkvara pakkujal väga suur mõju oma klientide terviklikule IT-keskkonnale. Tarkvaralahenduse 24SevenOffice lisamine Cloud Marketplace’i annab ALSO edasimüüjatele uusi võimalusi klientide leidmiseks ja nende elutsüklis osalemiseks,” lisas ettevõtte 24SevenOffice tegevjuht Ståle Risa.

Lisateabe saamiseks ja ALSO Cloud Marketplace’i sisselogimiseks kasutage aadressi http://www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com