1. tagasi

3.11.2016 - Tallinn

Meediateade: ALSO toob kõikjal Euroopas turule WaaS-teenuse

ALSO annab oma partnerite võrgustikule võimaluse luua ja pakkuda turvalisi IT-büroolahendusi vaid mõne hiireklõpsuga läbipaistva ja kindla kuutasu eest.

ALSO hakkab oma partnerite võrgustiku kaudu pakkuma kõikjal Euroopas teenust Workplace-as-a-Service-põhimõtte järgi. Ainulaadne kontseptsioon sisaldab IT-valmislahendust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele: riistvara, tarkvara, teenuseid, finantseerimine ja tugi on liidetud ühte teenusepaketti. WaaS on lihtsalt mastaabitav, paindlik ja lihtne IT-lahendus VKE-dele, sellel on läbipaistva hinnakujundusega kuutasu ja kogu teenust hallatakse ALSO Cloud Marketplace-is.

„Soovime pakkuda tipptasemel teenust ja luua uusi ärivõimalusi meie partnerite võrgustikule. WaaS-teenuse abil saavad meie partnerid pakkuda oma klientidele turvalisi ja lihtsalt mastaabitavaid lahendusi. See laseb neil keskenduda kliendisuhetele ja oma põhitegevusele, mitte kulutada aega tüütutele tugitegevustele. Kõik teenused on partneritele alati kättesaadavad täpselt siis, kui neid on vaja,” selgitas ALSO Euroopa tarbijateenuste ärivaldkonna juht Niko Peltoranta.

WaaS-i saab lisada kõiki tooteid ja teenuseid ALSO füüsilistest ja digitaalsetest laokataloogidest, sh ka tugiteenuseid. ALSO Cloud Marketplace pakub platvormi ja automatiseerib protsessid, kõike mida teenus võimaldab: tellimine, arveldamine, samuti varade, elutsükli- ja litsentsihaldus.

Heidelbergis tegutsev edasimüüja Aluxo IT GmbH oli üks esimesi partnereid Saksamaal, kes hakkas pakkuma WaaS-teenust. Ettevõtte tegevjuht Marcus Rieck selgitas, et põhimõtteliselt ei ole vahet, kas kliendil on üks või viiskümmend töötajat, sest WaaS rahuldab kõik IT-alased põhivajadused, seda saab laiendada, igakuine kulu on teada ja alginvesteering on null. „Ma saan luua teenuste kataloogi abil töötava, turvalise IT-büroolahenduse mõne minutiga ja siis täiendada paketti oma teadmiste ja pakutava lisaväärtusega,” lisas ta.

WaaS on saadaval kõigis 15 ALSO riigis alates 2016. aasta lõpust ja see loob uusi võimalusi kümnetele tuhandetele partneritele. Esimesed tarned on Saksamaal juba tehtud. Peatselt on saadaval pakkumised Soome, Rootsi, Taani, Hollandi ja Prantsuse turgudele.

Lisateabe saamiseks ja ALSO Cloud Marketplace-i sisselogimiseks kasutage aadressi www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com