1. tagasi

2.11.2016 - Tallinn

Meediateade: ALSO Cloud Marketplace-is hakatakse pakkuma regify teenuseid

ALSO toob turvaliste ja digitaalsete kommunikatsioonilahenduste eksperdi regify teenused ALSO Cloud Marketplace-i. Praegu on regify seal esindatud kahe turvaliseks kommunikatsiooniks ja koostööks mõeldud pilveteenusega: regibox (konfidentsiaalne pilvehoidla) ja regimail (konfidentsiaalne e-post).

Dropboxi turvaline alternatiiv regibox võimaldab kasutajatel jagada üksteisega tundlikke dokumente krüptitult, kuid lihtsalt. Seejuures puudub teenusepakkujal, erinevalt muudest pilvesalvestusteenustest, ligipääs krüptitud andmetele. regiboxis olevad failid sünkroonitakse automaatselt serveris, nii et kasutaja saab töötada otse failisüsteemis ilma täiendava allalaadimiseta. regimail on konfidentsiaalne e-postiteenus, mis tagab ülima turvalisuse krüptimise ja dekrüptimise (E2EE) kaudu. Saatmisprotsess hõlmab andmete vahendamise teenust, mis dokumenteerib anonüümselt kõik toimingud ning registreerib iga toimingu selgelt ja seadusega kooskõlas. Nii on vastuvõtjale tagatud dokumentide ja teadete autentsus.

„Meil on hea meel näha ALSO Cloud Marketplace-is regify’d, ühte juhtivatest turvaliste suhtlus- ja koostöölahenduste pakkujatest,“ lausus ALSO Holding AG digitaalteenuste valdkonna asepresident Aleksi Partanen.

„ALSO on juhtiv SaaS-teenuste levitaja. ALSO Cloud Marketplace-i kaudu jõuame koheselt otse kogu ALSO edasimüüjate võrgustikuni. Lisaks kulgeb pilveteenuse elutsükkel ALSO Cloud Marketplace-is müügist kuni arveldamiseni täiesti automaatselt. Seetõttu saavad meie kliendid suurepärase klienditeeninduse osaliseks,“ ütles regify tegevjuht Kurt Kammerer.

Lisateabe saamiseks ja ALSO Cloud Marketplace-i sisselogimiseks kasutage aadressi www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com