NIEMIECKI | ANGIELSKI | POLSKI

Zakup IT

Możliwość spieniężenia używanego sprzętu IT!

Microsoft Authorized Refurbisher

Od ponad 15 lat Webinstore, jako jedna z największych firm refurbishingowych w Niemczech, przekształca niezawodnie i bezpiecznie używany sprzęt IT w świeży kapitał dla firmy. Nasi wieloletni klienci doceniają przede wszystkim szybkie uwolnienie kapitału, bezpieczne i certyfikowane usuwanie danych, szeroki zakres usług serwisowych IT, a także terminową realizację projektów z zachowaniem poufności. Oferujemy bogate doświadczenie w dziedzinie refurbishingu w połączeniu z profesjonalizmem na najwyższym poziomie i solidnym zapleczem finansowym.

Usytuowanie naszej siedziby - ze względu na centralne położenie Berlina - zapewnia nam optymalne warunki w zakresie usług logistycznych o zasięgu paneuropejskim.

Old2New Prozess

Odkryj wszystkie korzyści, które oferuje wiarygodna współpraca z nami:

Atrakcyjne dochody

Skorzystaj z precyzyjnie dostosowanych modeli zakupowych Webinstore. Kupujemy od Ciebie stary sprzęt IT w atrakcyjnej cenie i przejmujemy jego profesjonalny remarketing. Chętnie sporządzimy indywidualną ofertę w ciągu 48 godzin. Dla Ciebie oznacza to maksymalny zysk przy minimalnym nakładzie i maksymalnej oszczędności czasu.

Partnerstwo oparte na zaufaniu

Jako jedna z największych firm refurbishingowych w Niemczech chętnie odkupujemy stary sprzęt firmowy IT. Korzystnie i profesjonalnie. Wybierając Webinstore jako partnera masz pewność współpracy z wiarygodną i renomowaną firmą refurbishingową, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w opłacalnym remarketingu używanego, ale nadal działającego jeszcze sprzętu IT. Webinstore posiada dużą wiedzę fachową w tej dziedzinie oraz wystarczające środki finansowe, aby realizować także duże projekty.

Certyfikowane usuwanie danych

Bezpieczeństwo danych na temat odkupionego sprzętu IT jest w pełni dokumentowane przez Webinstore (raportowanie). Począwszy od transportu aż do certyfikowanego usuwania danych gwarantujemy ochronę poufnych informacji. W przypadku procesu usuwania danych trwającego do 24 godzin, są one usuwane trwale i nieodwołalnie z urządzeń oraz zgodnie z BSI. Obejmuje to również zewnętrzną anonimizację urządzeń oraz certyfikat usuwania danych.

Ochrona środowiska

Kolejny plus to wspieranie zrównoważonego rozwoju. W przeciwieństwie do nowej produkcji remarketing komputerów nie powoduje emisji CO2. Zamiast szkodliwej dla środowiska utylizacji, używane komputery, laptopy, monitory TFT i drukarki, po dokładnym czyszczeniu i naprawie, są ponownie wprowadzane do obrotu na rynku. Profitują z tego zarówno zamawiające instytucje publiczne, takie jak szkoły i placówki oświatowe, jak i prywatni użytkownicy.

Osoba do kontaktów:

purchasing@webinstore.de